banner461
banner195

Kardelen Eğitim Kurumlarında “Proje Tasarımında Stratejik Planlama“ konulu seminer verildi.

Özel Kardelen Eğitim Kurumları lise öğretmenlerine yönelik verilen seminer Prof. Dr. Mustafa BÖYÜKATA tarafından yönetildi.

Kardelen Eğitim Kurumlarında “Proje Tasarımında Stratejik Planlama“ konulu seminer verildi.
16 Aralık 2015 Çarşamba 10:31

banner143
banner134

Nevşehir'in lider eğitim kurumu Kardelen Koleji lise öğretmenlerine, "Proje Tasarımında Stratejik Planlama" konulu seminer verildi. Nevşehir'de sadece Özel Kardelen Koleji öğretmenlerine yönelik düzenlenen seminer Bozok Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Mustafa BÖYÜKATA tarafından yönetildi.

Kardelen Eğitim Kurumları Fen ve Anadolu Lisesi müdürü Mürsel MERT gerçekleştirilen eğitim semineriyle ilgili şunları söyledi: "Okulumuz her yıl TUBİTAK tarafından düzenlenen yarışmalara projeler göndermekte ve çeşitli alanlarda başarılar elde etmektedir bu yılda aynı şekilde bir çok branşta çeşitli projelerle katılım gerçekleştirecektir. Sayın hocam Mustafa BÖYÜKATA 'ya verdiği seminerden dolayı teşekkür ediyorum eminim ki bu eğitimin ardından hem öğretmenlerimiz hem de öğrencilerimiz hazırladıkları çalışmalarla Türkiye'nin bilim ve teknolojik gelişimine daha fazla katkıda bulunacaklardır." dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.