banner461
banner195

Kardelen Eğitim Kurumlarından İlçe Okullarına Ziyaret

Kardelen Eğitim Kurumlarından İlçe Okullarına Ziyaret
24 Mayıs 2016 Salı 12:38

banner143
banner134
Kardelen Eğitim Kurumları Okul Aile Birliği, idareci ve rehber öğretmenleri Nevşehir ilçe okullarına ziyarette bulunarak tüm okullara satranç takımı ve mangala dağıttılar.
Kardelen Eğitim Kurumları Okul Aile Birliği Başkanı Dilek BOZKURT, Okul Aile Birliği üyeleri Aygün MIHÇI, Tülay TAŞKIN ile birlikte İlköğretim Müdür Yardımcısı Rabia Işıl FERLİ ve Rehber Öğretmeni Rahime SAÇLI Nevşehir ilçe okullarına ziyarette bulundular. Nevşehir İlçelerindeki çeşitli devlet okullarına ziyarette bulunan Kardelen ekibi ziyarette bulundukları okulların idarecileri, öğretmen ve öğrencileri ile bir araya geldiler. Ziyarette bulundukları okullara satranç takımı ve mangala hediye eden kardelen ekibi kendilerine gösterilen misafirperver ve hoşgörülü yaklaşımlarından dolayı okul idarecileri, öğretmenleri ve öğrencilerine teşekkür ettiler.
Kardelen Eğitim Kurumları Okul Aile Birliğinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği çay partisi ile elde edilen gelirleri Nevşehir’de bulunan ve çeşitli ihtiyaçları olan köy okullarına eğitim yardımı yapmada kullanıyor. Kardelen ekibi bu kapsamda, çeşitli devlet okullara düzenlediği ziyaretler ile eğitim desteğinde bulunmaya devam ediyor.
Kardelen Eğitim Kurumları Nevşehir’in ilk özel okulu olarak 22. Yılında da Okul Aile iş birliğinde ve Kardelen Eğitim, idari kadrosu olarak düzenlediği organizasyonlar ile eğitimdeki öncülüğünü ve toplumsal duyarlılığını bir kere daha gösterdi.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.