banner461
banner195

Kardelen Koleji Acıgöl İlçesinde Seminer Verdi

Nevşehir Özel Kardelen Koleji tarafından Acıgöl ilçesinde öğrenci velilerine eğitim semineri verildi.

 Kardelen Koleji Acıgöl İlçesinde Seminer Verdi
28 Mayıs 2014 Çarşamba 11:00

banner143
Kardelen Koleji Acıgöl İlçesinde Seminer Verdi
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir Özel Kardelen Koleji tarafından Acıgöl ilçesinde öğrenci velilerine eğitim semineri verildi.

Özel Kardelen Koleji Psikolojik Danışmanı Prof. Dr. Mustafa Şanal tarafından Acıgöl ilçesinde öğrenci velilerine yönelik seminer verildi. Özel Kardelen Koleji tarafından Atatürk İlköğretim Okulu konferans salonda düzenlenen eğitim seminerine, Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bölükbaşı, Acıgöl İlçe Müftüsü Muharrem Evirgen, Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, okul müdürleri ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı.

 

Özel Kardelen Koleji tarafından düzenlenen eğitim seminerinde ilk olarak Özel Kardelen Koleji Rehber öğretmenlerinden Levent Örün konferansa katılan öğrenci velilerine yönelik Özel Kardelen Koleji'nin kurulmuş olduğu günden bugüne kadar elde etmiş olduğu çeşitli başarılar anlatıldı.

 

Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bölükbaşı ise seminer öncesinde kısa bir konuşma yaptı. Bölükbaşı, ''Özel Kardelen Koleji'ne bizlere böylesine anlamlı bir eğitim semineri düzenledikleri için teşekkür ederim. Umut ediyorum ki bu ve benzeri seminerler devam edecektir''dedi.

 

Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bölükbaşı'nın konuşmasının ardından ise Özel Kardelen Koleji Psikolojik Danışmanı Prof. Dr. Mustafa Şanal tarafından öğrenci velilerine seminer verildi. Şanal burada öğrenci velilerine, '' Çocuğumun başarısını nasıl artırabilirim, Çocuğumun başarısında ben neredeyim, Aile ve Çocuk, Sınav stresleri, ergenlik dönemleri'' konusunda çeşitli bilgiler verdi. Seminer sonrasında ise öğrenci velilerinin sorularını yanıtlayan Prof Dr. Mustafa Şanal katılan tüm öğrenci velilerine teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.