banner461
banner195

Kardelen Koleji Anaokulu Velileri İle Tanışma Toplantısı Düzenledi!

Kardelen Koleji Son Olarak Anaokulu Velileri İle Tanışma Toplantısı Düzenledi!

Kardelen Koleji Anaokulu Velileri İle Tanışma Toplantısı Düzenledi!
16 Eylül 2017 Cumartesi 16:18

banner143
banner134
Nevşehir’in Lider Eğitim Kurumu Özel Kardelen Anaokulu Eğitim Öğretimin Başlamasına Az Bir Zaman Kala Velileri İle Bir Araya Geldi.
Nevşehir'in en modern anaokulu eğitim kompleksine sahip Özel Kardelen Kreş ve Anaokulunda 2017-2018 eğitim öğretim yılının ilk değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya İlköğretim Müdürü Faruk ÇAMCI, müdür yardımcıları, öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı.  Öğrenci velilerinin büyük ilgi gösterdiği toplantıda öğretmenler öğrenci velilerine bugüne kadar yapılan eğitim sistemleri ve yapılan faaliyetler konusunda bilgiler verdiler. Toplantının ardından öğrenci velileri branş öğretmenleri ile görüşerek dersler hakkında bilgiler aldılar. Özel Kardelen Koleji İlköğretim Müdürü Faruk ÇAMCI yaptığı açıklamada toplantıya katılan tüm velilere teşekkür etti.
ÇAMCI; “Sevgili velilerimiz öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Bildiğiniz üzere Pazartesi günü tam anlamıyla derslerimize başlıyoruz. Bu yıl yeni kadromuzla çocuklarımızın temellerini sağlam zeminler üzerine kurmayı hedefliyoruz. Kardelen Koleji olarak Nevşehir’in en iyi öğretmenleri ile anlaşma yaparak işimizi şansa bırakmadık. Umuyorum hepimiz için başarılı bir yıl olur, katılımlarınızdan dolayı hepinize bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.