banner461
banner195

Kardelen Koleji İkinci Yarı Yılı Eğitim Öğetimine Coşkulu Tören İle Başladı

Nevşehir Özel Kardelen Koleji 2012-2013 Eğitim öğretim yılının ikinci yarısına düzenlenen tören ile başladı. Kardelen Koleji'nde yapılan törene öğrencilerin yanı sıra öğrenci velileri de katıldı.

Kardelen Koleji İkinci Yarı Yılı Eğitim Öğetimine Coşkulu Tören İle Başladı
11 Şubat 2013 Pazartesi 10:15

banner143
banner134

 Özel Kardelen Koleji 2012-2013 Eğitim Öğretim yılının ikinci yarı yılı açılışı düzenlenen tören ile başladı. Kardelen Koleji'nde yapılan törende öğrenci,öğretmenlerin yanı sıra öğrenci velileri de büyük ilgi gösterdi. Özel Kardelen Koleji'nde ki tören Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan yaptığı konuşmada başarılar iler dolu bir yarıl yıl dileklerinde bulundu. Kaplan, ''Bugün itibarıyla 2012-2013 eğitim ve öğretim yılının ikinci dönemine başlamış bulunmaktayız. 14 Haziran 2013 Cuma gününe kadar sürecek olan ikinci yarı yılda yaklaşık dört aylık bir süreç sizleri beklemektedir. Sevgili öğrenciler, Eminim ki yarı yıl tatilinde güzel ve verimli çalışmalar yaparak öğretmenlerinizin size verdikleri görevleri yerine getirdiniz. Çalışmalarınızın meyvelerini almak için yılsonuna kadar gayret etmelisiniz. Çabalarınızın sonuçsuz kalmaması için bir plan ve program dahilinde yıl sonuna kadar gayretlerinizi bekliyoruz. Özellikle dönem sonunda sınava girecek arkadaşlar şunu unutmamalıdır. Önümüzdeki dört aylık süreç ancak her günü doğru değerlendirildiğinde bir anlam kazanacak ve sizi hedefinize ulaştıracaktır.''diye konuştu.

 

Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan'ın konuşmasının ardından ise program İstiklal Marşı'nın okunmasıyla sona erdi. Öğrenciler ve öğretmenler 2012-2013 eğitim öğretim yılının ikinci yarısına çalan ilk zil ile derse başladılar.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.