banner461
banner195

Kardelen Koleji Jimnastik Takımı Gösterilerine Devam Ediyor

Nevşehir Özel Kardelen Koleji Jimnastik takımı 23 nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için hazırlamış olduğu gösterisini Kardelen Koleji'nde bu kez okul arkadaşları için sergiledi.

Kardelen Koleji Jimnastik Takımı Gösterilerine Devam Ediyor
14 Mayıs 2013 Salı 13:31

banner143
banner134

 Nevşehir'in tek jimnastik takımını bünyesinde bulunduran Özel Kardelen Koleji Jimnastik takımı bu kez gösterilerine Kardelen Koleji öğrencilerine ve öğretmenlerine sergiledi. Özel Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı Jimnastik takımını tebrik ederken takımda bulunan öğrencilere madalya ve teşekkür belgesi verdi. Özel Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı yaptığı açıklamada ise şunları söyledi.

 

'' Nevşehir Özel Kardelen Koleji olarak Nevşehir'in tek jimnastik takımına sahip olduğumuz için son derece mutluyuz. jimnastik takımımızda bulunan öğrencilerimiz şetli bayramlarda ve özel günlerde Nevşehir halkına hazırlamış oldukları gösterileri zaman zaman sergiliyorlar. Özel Kardelen Koleji olarak jimnastik takımımızı bayramlarda gelip izleyemeyen öğrencilerimiz için ise bizler okul bahçesinde jimnastik takımını izlemeleri için bir gösteri hazırladık. Öğrencilerimiz jimnastik takımımızın yapmış oldukları gösterileri büyük bir mutluluk içinde izleme imkanı buldular. Özel Kardelen Koleji olarak Jimnastik takımımızı hazırlamış oldukları gösterilerden dolayı teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum''diye konuştu.

 

Özel Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı daha sonra ise jimnastik takımında yer alan öğrencilere madalya ve teşekkür belgesi verdi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.