banner461
banner195

Lara Koleji’nde Öğrenciler Satrancı Bahçede Öğreniyorlar

Özel Lara Eğitim Kurumları Nevşehir’de eğitim çıtasını yükseltmeye devam ederken bir taraftan da öğrencilerini geleceğe hazırlıyor.

Lara Koleji’nde Öğrenciler Satrancı Bahçede Öğreniyorlar
22 Mayıs 2015 Cuma 16:55

banner143
banner134

 Özel Lara Eğitim Kurumları Nevşehir’de eğitim çıtasını yükseltmeye devam ederken bir taraftan da öğrencilerini geleceğe hazırlıyor. Satranç müsabakalarında 2014-2015 eğitim öğretim yılında birçok birincilik kazanan ve toplamda 28 madalya elde eden Lara Eğitim Kurumları öğrencileri bu sporu okul bahçesinde de oynuyorlar. Satranç sporuna olan ilginin fazla olduğunu gören okul yönetimi bahçeye satranç sahası yaptı. Öğrenciler teneffüslerde bahçedeki satranç standının başından ayrılmıyorlar.
Okul bahçesine yerleştirilen açık hava satranç standıyla ilgili konuşan okul müdürü Ulaş İnönü “ Okul bahçemize yeni bir stant kurmuş olduk. Satranç alanında keyifli bir mekan açmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Okulumuzda zaten çok popüler olan satranç sporu çok daha eğlenceli ve popüler hale gelecektir. Havaların ısınmasıyla birlikte bahçede daha çok vakit geçiren öğrencilerimiz için yeni bir alan kazandırmış olduk. ’’ şeklinde konuştu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.