banner461
banner195

Lara Koleji’nden Muhteşem Yaz Okulu

Özel Nevşehir Lara Koleji geçen yıl olduğu gibi bu yıl da “Full Day English” adında muhteşem bir yaz okulu düzenliyor.17 Haziran- 5 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek olan yaz okulunda hem dil eğitimi hem de bir çok sosyal aktivite olacak.

Lara Koleji’nden Muhteşem Yaz Okulu
07 Haziran 2013 Cuma 11:02

banner143
banner134

 Lara Koleji ile Oxford  As Academy iş birliğinde gerçekleşecek olan yaz okulunda dil eğitiminde 10 yabancı öğretmen görev alacak.1. sınıftan 8. Sınıfa kadar tüm öğrencilerin katılabileceği yaz okulu etkinliği ile İngilizce öğrenmek ve öğrendiklerini pratik yaparak geliştirmek çok kolay olacak.

    Lara Koleji İngilizce öğretmenlerinden Serdal Yıldırım” İngilizce konuşma(speaking) ve okuma(reading) yabancı öğretmenlerle yapılarak ingilizce telaffuzda sıfır hata hedefleniyoruz. Bunun yanısıra İngilizce sunum hazırlama ve İngilizce metin dinleme faaliyetlerini de programda unutulmadık. Öğrencilerin eğlenerek dil öğrenebileceği yaz okulu yaz aylarını verimli olarak geçirmek isteyenler için muhteşem bir fırsat.” dedi.

  Yaz okulunda spor, yüzme, müzik, kültür ve eğlence aktiviteleri de öğrencilere sunuluyor. Programda ayrıca Kur’an-ı Kerim dersleri de verilecek. 3 hafta sürecek olan yaz okulu sabah 09.15 te başlayacak ve akşam 5 e kadar devam edecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
emrah - 6 yıl önce
çok güzel olur aslında yabancı hocalar bizler için bir artı...kayıtlar başladı herhalde...
Avatar
kemal - 6 yıl önce
ücret ne kadar bilen varmı?