banner461
banner195

Minik Altınyıldızlılar Fit Beyin Atölyesinde Eğlenerek Öğreniyor

Altınyıldız Eğitim Kurumları Anaokulu geliştirdiği eğitim modellerine bir yenisini daha ekledi. Fit Beyin Atölyesi.Atölyemizde neler var?

Minik Altınyıldızlılar Fit Beyin Atölyesinde Eğlenerek Öğreniyor
07 Aralık 2018 Cuma 17:10

banner143
banner134

FİT BEYİNLER ATÖLYESİ

Fit Beyin Atölyesinde: Tohumdaki ormanı görerek her öğrencimizi kendi kapasitesinde maksimum seviyeye çıkarmayı amaçlıyoruz.

Öğrencilerimizin;  bireysel yeteneklerini dikkate alarak öğrenmelerini, bilgili, becerili, özgüvenli olmalarını,  çevresi ile iyi ve olumlu iletişim kuracak davranışları kazanmalarını, olaylara çok yönlü ve tarafsız bakabilmelerini,  çağın gerekli ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazanmalarını, gelişen teknolojiyi izleyip kullanabilmelerini, liderlik özelliklerinin yanı sıra işbirliği ve ekip çalışmasına yatkın bireyler olmalarını sağlayarak,  öğrencilerin tüm potansiyellerini gerçek saygı ve sorumluluk duygularını geliştirmektir.

Çocukların zengin öğrenme deneyimleri aracılığı ile sağlıklı büyümelerini, fiziksel gelişimlerinin en üst düzeye ulaşmasının yanı sıra birlikte hareket edebilme olumlu düşünme becerilerini geliştirmek, sosyal anlamda iletişimi kuvvetli, hayata hazır bireyler yetiştirmenin yanı sıra planlama, organizasyon, dikkat, odaklama, ayırt edebilme öngörü gibi gelişimlerini destekleyerek yarına emin adımlar atarak başlamalarını başarı mutlu huzurlu kendisine ve arkadaşına topluma uyum içerisinde sorunlarına çözüm bulabilme yeteneklerinin farkına varabilmeleri, yaşamları boyunca devam edebilecek öğrenme sevgisi kazanabilmeleri, planlı sorgulamayı alışkanlık haline getirebilmelerini hedeflemekteyiz.

Eğlenerek öğrenmeleriyle mutlu huzurlu süreç içerisinde geleceğin elini tutan özgün çocuklarımız yarınlara emin adımlarla başlıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.