banner461
banner195

Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş’ın Eşi Hafize Savaş Hanımefendi Altınyıldız Kolejini ziyaret Etti

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi hanımefendi Emine Erdoğan’ın himayelerinde başlatılan “Gönül Elçileri” Projesi Altınyıldız Kolejini ziyaret eden Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş’ın eşi Hafize Savaş Hanımefendi tarafından tanıtıldı.

Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş’ın Eşi Hafize Savaş Hanımefendi Altınyıldız Kolejini ziyaret Etti
14 Mart 2013 Perşembe 11:43

banner143
banner134

 Altınyıldız Kolejine gelişi sırasında öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılanan Hafize Savaş Hanımefendi, Altınyıldız Koleji yöneticileri, Okul – Aile Birliği  Yönetim Kurulu ve Proje Sorumlusu öğretmenlerle bir toplantı yaptı.

            Hafize Savaş yaptığı konuşmada “Gönül Elçileri Projesi” kapsamında Koruyucu Aile ve Gönül Elçileri olarak çalışmalarının olduğunu, Kadın Derneklerinin ve Sivil Toplum Örgütlerinin büyük destek verdiklerini belirtti. Emine  Erdoğan hanımefendinin himayelerinde yürütülen “Gönül Elçileri Projesi” ile toplumun her kesimine ulaşmayı hedeflediklerini söyledi.

            Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından toplumda gönüllülük kavramına yönelik farkındalığın geliştirilmesi, toplumsal kalkınmaya katkı sağlayacak gönüllü çalışmanın  yaygınlaştırılması hedeflenmektedir  dedi.

            Toplantıya Altınyıldız Koleji Genel Müdürü Serhat İğdeci, Okul – Aile Birlği Başkanı Kemal Güner, Özel Altınyıldız Liseleri Müdürü Özkan Kılınç, Okul – Aile Birliği Başkan Yardımcısı İlknur Karakaya, Yönetim Kurulu Üyeleri ve öğretmenler katıldı.

            Toplantıda konuşan Genel Müdür Serhat İğdeci, Gönül Elçileri Projesini Altınyıldız Koleji olarak destekliyoruz. “Altınyıldız İyilik Hareketleri” ile “Gönül Elçileri”  etkinliklerini destekleyeceğiz. Nevşehir Valimizin ve eşi Hafize Savaş Hanımefendinin yaptığı çalışmaları takdirle takip ediyor, her alanda destekliyoruz demiştir.

            Altınyıldız Koleji Okul – Aile Birliği Başkanı Kemal Güner ; Okul – Aile Birliğimiz olarak Gönül Elçileri Projesine destek vereceğiz. Velilerimiz ve öğretmenlerimiz ile Gönül Elçilerimizin sayısını artıracağız demiştir.

            Hafize Savaş Hanımefendi, okul yöneticilerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederek, Altınyıldız Kolejinin başarılarının devamını  dilemiştir. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.