banner461
banner195

Nuh Naci Yazgan Üniversitesinden Kardelen Koleji'ne Ziyaret

Özel Kardelen Koleji, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ayşe SAĞSÖZ akademisyenler Yrd. Doç. Dr. Kenan BAŞOĞLU, Yrd. Doç. Dr. Masoumeh KHANZADEH, Doç. Dr. Altay ÇOLAK ve bölüm öğrencilerini ağırladı.

Nuh Naci Yazgan Üniversitesinden Kardelen Koleji'ne Ziyaret
08 Ekim 2015 Perşembe 18:18

banner143
Nuh Naci Yazgan Üniversitesinden Kardelen Koleji'ne Ziyaret
İlgili Galeriye Git
banner134
 Özel Kardelen Koleji, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi  Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ayşe SAĞSÖZ akademisyenler Yrd. Doç. Dr. Kenan BAŞOĞLU, Yrd. Doç. Dr. Masoumeh KHANZADEH, Doç. Dr. Altay ÇOLAK ve bölüm öğrencilerini ağırladı.

Özel Kardelen Koleji Eğitim Kampüsü'nü gezen akademisyenler ve öğrenciler, 2015-2016 eğitim öğretim döneminde hizmete girmiş olan yeni ilkokul binası ve 2014-2015 eğitim öğretim yılında hizmete giren Özel Kardelen Anaokulu'nu oldukça beğendiler. İlköğretim binasının yapım aşamaları ve bina dizaynı hakkında Özel Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Karakaya'dan bilgi alan heyet binanın oldukça kısa bir sürede ve çok başarılı bir şekilde tamamladığını dile getirdi. Öğle yemeğini Özel Kardelen Koleji'nde yiyen Nuh Naci Yazgan üniversitesi Mimarlık bölümü öğrencilerine ve akademisyenlerine, Halkla ilişkiler müdürü Elvan Eser tarafından hediyeleri takdim edildi. Heyet misafirperverliğinden dolayı Özel Kardelen Koleji'ne teşekkürlerini sunduktan sonra okuldan ayrıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.