banner461
banner195

Özel Altınyıldız Kolejinden Huzur Evi Ziyareti

Özel Altınyıldız Koleji Öğretmen ve Öğrencileri Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Merkez 2000 Evler Mahallesinde bulunan Kapadokya Özel Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi’ni ziyaret ettiler.

Özel Altınyıldız Kolejinden Huzur Evi Ziyareti
11 Nisan 2013 Perşembe 18:14

banner143
banner134

 Özel Altınyıldız Koleji Anadolu Lisesi Bölümü İngilizce Öğretmeni Nejat Kulak ve Edebiyat Öğretmeni Dilek Metin ile birlikte ziyarette bulunan 9/B sınıfı öğrencileri Kapadokya Özel Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi’nde bulunan yaşlıların ellerini öperek kendilerine çiçek sunarken, ziyaret esnasında yaşlılarla sohbet imkanı da buldular.

            Günün anısına bir de pasta kesilen ziyaretin Özel Altınyıldız Koleji’nce yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında yapıldığını kaydeden Kolej İngilizce Öğretmeni Nejat Kulak, “Okulumuzun başlatmış olduğu sosyal sorumluluk projesi kapsamında bu hafta huzur evimizi ziyaret etmiş bulunuyoruz. Önceki haftalarda rehabilitasyon merkezini ve Yardım sevenler Derneğini ziyaret etmiştik. Yaklaşık 16 Öğrenci ve 2 Öğretmen olarak bu ziyarete katıldık.  Bu ziyaretlerimizin asıl amacı ilimizde bulunan kurumları ziyaret ederek onların gönüllerini almak ve onların yanlarında olduğumuz hissettirmektir. Bu ziyaretlerimiz önümüzdeki günlerde de sürecek” diye konuştu.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.