banner177
banner195

Özel Altınyıldız Kreş Ve Anaokulu Tanıtım Videosu

Türkiye’nin en güzel kampüslerinden birinin bünyesinde bulunan,bölgenin en modern ve en donanımlı, 3 katlı anaokulumuzda 15 şubede 300 öğrenci kontenjanımız vardır. Anaokulumuzda 24 – 66 ay aralığındaki öğrencilerimiz öğrenimlerine devam etmektedirler.


banner143
banner134
Türkiye’nin en güzel kampüslerinden birinin bünyesinde bulunan,bölgenin en modern ve en donanımlı, 3 katlı  anaokulumuzda 15 şubede 300 öğrenci kontenjanımız vardır. Anaokulumuzda 24 – 66 ay aralığındaki öğrencilerimiz öğrenimlerine devam etmektedirler.

            Anaokulumuz da 08:15 – 17:00 saatleri arasında tam gün eğitim verilmekte olup,dersler alanında uzman ,donanımlı öğretmenlerimizce okutulmaktadır.Ayrıca Anaokulumuzda Müzik,Bilişim Teknolojileri,Astronomi,Drama,Halk Oyunları,Satranç,Bale,Beden Eğitimi,Jimnastik ve Yüzme dersleri;alanında uzman branş öğretmenlerimiz tarafından yürütülmektedir.

            Anaokulu öğrencilerimiz için Cumartesi günleri yarım gün etkinlik kursları düzenlenmekte olup etkinlik kurslarımızda öğrencilere kahvaltı verilmektedir.

            Altınyıldız Anaokulu ,2-6 Yaş arası çocuklarımıza;sıcak ve samimi aile ortamında başarılı ve özgüven duyguları gelişmiş bireyler olarak yetiştirmek amacıyla kapılarını açmıştır.

            Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öngörülen mevzuata uygun olarak değişik yaş gruplarına dahil çocukların kişisel yetenekleri,gelişimleri göz önüne alınarak;özel hazırlanmış  oyun,eğlence ve eğitim programlarımız bulunmaktadır.

            Özel Altınyıldız Anaokulumuzda öğrenciler bilgiyi ezbere dayalı olarak değil,araştırarak,sorgulayarak,yaparak ve yaşayarak edinirler.Çocuklar özdisiplinli,benlik sahibi saygılı,gelişmiş bir toplumda birey olarak yer aldığının farkında olan; paylaşımcı,kendini ifade edebilen ,sorumluluk sahibi kendi haklarını korurken başkalarının haklarına saygı gösteren ,gelenek ve göreneklerimize karşı duyarlı,doğayı koruyan ve Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı bireyler olmak üzere eğitim alırlar.

            Özel Altınyıldız Anaokulu ;çocukların gelişim düzeyleri,ilgi alanları ve ihtiyaçlarına göre hazırlanan eğitim programı bilimsel bilgiyi ön plana çıkaran,sanatsal ve kültürel etkinliklere önem veren ,yaratıcılığı destekleyen eğitim anlayışı ve aile katılımına olan desteği ile alanında öncü bir kurum olmaktadır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15
Yükleniyor...

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.