banner461
banner195

Özel Kardelen Koleji İyi Bayramlar Diler

Nevşehir Özel Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yücel Menekşe Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, bu manevi iklimin tüm dünyayı kuşatmasını dileyerek, bayramın insanlığa barış, huzur ve kardeşlik getirmesini temenni etti.

Özel Kardelen Koleji İyi Bayramlar Diler
16 Temmuz 2015 Perşembe 00:32

banner143
banner134
Nevşehir Özel Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yücel Menekşe Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, bu manevi iklimin tüm dünyayı kuşatmasını dileyerek, bayramın insanlığa barış, huzur ve kardeşlik getirmesini temenni etti.

Özel Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Menekşe, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesajında, tüm İslam aleminin büyük bir manevi huzurla idrak ettiği ramazan ayının ardından, mübarek Ramazan Bayramı’na ulaşmanın sevincinin yaşandığını belirten Menekşe:  “Ramazan ayı boyunca gerek ibadetlerimizle gerek yaptığımız yardımlarla dünyevi duygulardan bir nebze olsun uzaklaşarak ramazanın manevi iklimi ile ruhlarımızı arındırdık. Yakınlarımızdaki ihtiyaç sahiplerine el uzattık, soflarımızı sevdiklerimizle paylaştık. 11 ayın sultanı ramazan ayını uğurlarken, birlikteliğimizin ve dayanışma ruhumuzun tazelendiği Ramazan Bayramı’nı karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

Milli birlik ve beraberliğin perçinlendiği Ramazan Bayramı’nın tüm insanlığa huzur ve kardeşlik getirmesi dileğinde bulunan Menekşe, masajını şöyle tamamladı: “Bayramlar uzakların yakın olduğu, ailelerin kalabalıklaştığı ve sevdiklerimizle kucaklaştığımız özel günlerimizdir. Bizlerde bu vesile ile öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin, velilerimizin, tüm Nevşehirli hemşerilerimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramını en içten duygularla tebrik ediyor, bayramın manevi ikliminin tüm dünyayı kuşatmasını ve barış, huzur ve kardeşlik getirmesini temenni ediyorum." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.