banner461
banner195

Özel Kardelen Koleji'nden “8 Mart Dünya Kadınlar Günü“ Kutlama Mesajı

Özel Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yücel Menekşe "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.

Özel Kardelen Koleji'nden “8 Mart Dünya Kadınlar Günü“ Kutlama Mesajı
09 Mart 2015 Pazartesi 10:41

banner143
banner134
 Özel Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yücel Menekşe yayımladığı mesajda; "Bizler biliyoruz ki, yuvanın gerçek sahibi olan kadınlarımız ailenin ve doğal olarak da toplumun temel direğidir. Kadınlarımızın iyi bir yaşam standardına kavuşması demek, toplumun çağdaş uygarlıklar seviyesine ulaşması anlamına gelmektedir. Güçlü omuzlarında Türkiye’yi yükseltecek kadınlarımızın bu anlamlı gününü en samimi duygularımla kutlarım. Sadece kadınlar için değil kadının toplumda üstlendiği sorumluğunun bilincinde olan herkes için önemli olan bu günün yılın sadece 1 günüyle sınırlı kalmamasını diliyorum. Kadına şiddetin olmadığı, saygıda kusurun edilmediği bir dünyada, açan en güzel çiçekler olan tüm kadınlarımızın "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" kutlu olsun.” şeklinde konuştu.

Ayrıca Özel Kardelen Koleji tarafından okul bünyesinde çalışan öğretmenlere ve personele gül hediye edilerek bu anlamlı gün güzel bir etkinlikle kutlandı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.