banner461

Teşekkürler Simya Yayınları

Türkiye genelinde yüzlerce kuruma yayın veren, alanında uzman binlerce eğitimcimizin özgün bakış açısıyla oluşturduğu Simya Yayınları, 2020 YKS ve LGS’ye hazırlanan öğrencilerimize bu yıl da bir sürpriz yaşatmadı.

banner503
Teşekkürler Simya Yayınları
04 Temmuz 2020 Cumartesi 10:13

banner143
banner134

Türkiye genelinde yüzlerce kuruma yayın veren, alanında uzman binlerce eğitimcimizin özgün bakış açısıyla oluşturduğu Simya Yayınları, 2020 YKS ve LGS’ye hazırlanan öğrencilerimize bu yıl da bir sürpriz yaşatmadı. Öğrencilerimiz TYT, AYT ve LGS sorularının bire birini Simya Yayınları kaynaklarından defalarca çözdü. Geleneği bozmayan Simya Yayınları, soru benzerlerini bir kez daha yakalayarak farkını ortaya koydu. Değişen eğitim sistemine en hızlı uyum sağlayan, dinamik yapısıyla Türkiye’de kalitenin öncüsü olan Simya Yayınları, başarısına bir yenisini daha ekledi.

Simya Yayınları, zor günlerden geçtiğimiz pandemi sürecinde tüm kaynaklarını dijital ortamda ücretsiz hizmete açarak Türk eğitim sistemine yine katkıda bulundu. Simya Yayınları kurucusuna ve yazar kadrosunun birbirinden kıymetli eğitimcilerine emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

"Tecrübeye ve Kaliteye Kayıtsız Kalmayın “

" Beklentilerinizin İdeal Çözümü "

" Eğitimin Parlayan Yıldızı"

“ Önceİnsan ÖnceEğitim “

Simya Koleji ....

✔ Çocuk Üniversitesi

✔ İlkokul

✔ Ortaokul

✔ Anadolu Lisesi

✔ Fen Lisesi

#Nevşehir #Simya #Koleji

#ÇocukÜniversitesi #İlkokul #Ortaokul #AnadoluLisesi #FenLisesi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.