banner461
banner195

Ünlü Ceza Hukukcusu Prof. Dr. Ersan Şen , Nevşehir'de Altınyıldızlılarla Buluştu

Ünlü Ceza Hukukcusu Prof. Dr. Ersan Şen Nevşehir'de Altınyıldızlılarla Buluştu.

Ünlü Ceza Hukukcusu  Prof. Dr. Ersan Şen , Nevşehir'de Altınyıldızlılarla Buluştu
26 Kasım 2016 Cumartesi 14:02

banner143
banner134
Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri, velileri ve diğer katılımcılar tarafından  büyük bir coşkuyla karşılanan Prof. Dr. Ersan Şen, okulumuzda bulunmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirtti. 2 saate yakın konuşmalarını sürdüren  15 Temmuz , hukukun  üstünlüğü, demokrasi konularına değinen Prof. Dr. Ersan Şen "Atatürk'ün bıraktığı emanetlere sahip çıkmalı, onları korumalıyız" dedi.
           
Yetiştiği topraklarda ağırlanmaktan dolayı mutlu olduğunu belirten Prof. Dr. Ersan Şen, öğrencilerimizin sorduğu sorulara cevap vererek,  ülkemizin daha iyi yerlerde olması için gayret etmeliyiz diyerek öğrencilerimize güvendiğini dile getirdi. Okulumuza hayran kaldığını belirten Profesör ŞEN, okul yönetimimize bu anlamlı davetten dolayı teşekkürlerini iletti.
 
            Altınyıldız İlköğretim Kurumu  Müdürü Sayın  Mehmet ERAVCI  söyleşi sonrasında günün anısına Sayın Ersan ŞEN'e plaket ve hediyelerini takdim ettiler.
 
             Yüreği vatan, millet ve bayrak sevgisi ile atan hukuk ve adaletin savunucusu Prof. Dr. Ersan Şen'e güzel ve anlamlı söyleşi için  Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak teşekkür ederiz.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.