banner461
banner195

Nevşehir Minik Öğrencilerden Asker Ve Polise Duygu Dolu Mektup

Nevşehir Örnek Evler İlkokul 4. Sınıf öğrencileri Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde görev yapan polis ve askerlere mektup gönderdi.Örnek Evler İlkokul 4. sınıf öğrencileri Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde görev yapan güvenlik...

Nevşehir Minik Öğrencilerden Asker Ve Polise Duygu Dolu Mektup
05 Nisan 2016 Salı 12:13

banner143
banner134
Nevşehir Örnek Evler İlkokul 4. Sınıf öğrencileri Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde görev yapan polis ve askerlere mektup gönderdi.

Örnek Evler İlkokul 4. sınıf öğrencileri Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde görev yapan güvenlik güçlerine duygu dolu mektuplar yazdı. 4. Sınıf öğrencilerinden Aybüke Narin yazmış olduğu mektubunda, “Sizleri her gün televizyondan izliyorum ve çok derin duygulara kapılıyorum. Çünkü siz bu vatanı Türkiyemizi korumak için çaba gösteriyorsunuz. Sizler evlerinizde eşlerinizi, çocuklarınızı bırakıp giden askerlersiniz. Bir an bile tereddüt etmeden silahlara ve bombalara vücudunuzu siper ediyorsunuz” sözlerine yer verdi.

Mektubuna, “Güzel ülkemin en korkusuz kahramanlarına” sözleri ile başlayan 4. sınıf öğrencilerinden Görkem Sonradanbulan ise “Bir gün ben de sizin gibi olup size olan borcumu ödeyeceğim. Siz bize bu vatanı teslim ettiğinizde siz kahraman ağabeylerim gibi kanımın son damlasına kadar vatanım ve milletimin bölünmezliği için savaşacağım. Şehit olan kahraman ağabeylerimin ahını düşmanların yanına bırakmayacağım. Bir gün ben de sizler gibi şerefli ve onurlu bir Türk askeri olacağım” dedi.
Örnek Evler İlkokul 4. sınıf öğrencileri yazmış oldukları mektuplar, PTT aracılığıyla Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde görev yapan güvenlik güçlerine gönderildi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.