banner177
banner195

72 Kardelenli Üniversiteli Oldu…

Bireysel değil kitlesel başarının adresi Nevşehir Özel Kardelen Koleji 2011-2012 Eğitim Öğretim döneminde LYS yerleştirme sonuçlarına göre %86 lık oranla Nevşehirli İl birincisi olma başarısını gösterdi.İşte Kardelenli Üniversiteli öğrencilerimiz…

72 Kardelenli Üniversiteli Oldu…

banner143
Kardelenli Universite Ogrencileri
İlgili Galeriye Git
banner134

 Bireysel değil kitlesel başarının adresi Nevşehir Özel Kardelen Koleji 2011-2012 Eğitim Öğretim döneminde LYS yerleştirme sonuçlarına göre %86 lık oranla Nevşehirli İl birincisi olma başarısını gösterdi.İşte Kardelenli Üniversiteli öğrencilerimiz…

 

1-Mustafa Baştuğ – Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi

 

2-Süleyman Taygurt – Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi

 

3-Burak Kuş – ODTÜ Uçak Mühendisliği

 

4- Şeyma Aktaş – Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi

 

5- Nafiz Dirikoç – Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi

 

6-Furkan Mert Koç – İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık Fakültesi (Burslu)

 

7- Mehmet Emin Satılmış – Uludağ Üniversitesi Mimarlık

 

8-A Enise Selin Doğan – Karabük Üniversitesi Mimarlık.

 

9- Asım Köybaşı – Haliç Üniversitesi Mimarlık

 

10- Bahar Özge İler – Erciyes Üniversitesi Mimarlık

 

11- Buğra Özgün – Türk Hava Kurumu Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Burslu)

 

12-Safa Kent – Erciyes Üniversitesi Makine Mühendisliği

 

13- Mehmet Akif Işıksaçan – Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği

 

14- Büşra Kalay Ankara Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği

 

15-Umut Burak Çalışkan – Erciyes Üniversitesi Makine Mühendisliği

 

16-Şeyma Şafak – Erciyes Üniversitesi Harita Mühendisliği

 

17-Gökhan Dağdibi – Cumhuriyet Üniversitesi Çevre Mühendisliği

 

18- Merve Uçar – Marmara Üniversitesi Kimya Mühendisliği

 

19-Alperen Durukan – Süleyman Demirel Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği

 

20- Fevzi Doğan Kürekli – Dumlupınar Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

 

21- Samed Başbuğ – Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

 

22- Okan Özkan – Niğde Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

 

23- Erdem Kasapoğlu- Nuh Haci Yazgan Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

 

24- Burak Avvurur – Beykent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (Burslu)

 

25-Saltuk Buğra Dörtkol – Sakarya Üniversitesi – Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

 

26- Sena Karasu – Hacettepe Üniversitesi Maden Mühendisliği

 

27- Okan Taşdirek – Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği

 

28- Burcu Özüdoğru – Erciyes Üniversitesi Gıda Mühendisliği

 

29- İrem Sertbakan – 19 Mayıs Üniversitesi Çevre Mühendisliği

 

30- Funda Şenel – Karabük Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

 

31- Meltem Yiğit – Karabük Üniversitesi Enerji Sistemleri Mühendisliği

 

32- Müşerref Karaca – 9 Eylül Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği

 

33- Mustafa İşgören – Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

 

34- Yaşar İşgören – Aksaray Üniversitesi – Makine Mühendisliği

 

35- Rabia Otlu – Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi

 

36- Kübra Satılmış – M.Kemal Üniversitesi Makine Mühendisliği

 

37- Kaan Kılınç – Erciyes Üniversitesi Ziraat Fakültesi

 

38- Buğra Bilgin – Niğde Üniversitesi Çevre Mühendisliği

 

39- M.Batuhan Köse – Uşak Üniversitesi Makine Mühendisliği

 

40- Barış Dirlik – Avrasya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (Burslu)

 

41- Beyza Ataman – Selçuk Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği

 

42- Süleyman Sağgelen – Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (Burslu)

 

43- Lütfü Kekeç – Sütçü İmam Üniversitesi Makine Mühendisliği

 

44- Doğan Akyıl – İTÜ Deniz Ulaştırma İşletmeciliği

 

45- Özlem Güler – Cumhuriyet Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı

 

46- Fliz Çetintaş – Cumhuriyet Üniversitesi Veterinerlik

 

47-Ezgi Tunçkanat – Yeditepe Üniversitesi Uluslar arası İlişkiler (Burslu)

 

48-Zeynep Bozdağ – Erciyes Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama

 

49-Hatice Gözkaya – Erciyes Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama

 

50-Elif Baykal – Sakarya Üniversitesi – Turizm İşletmeciliği

 

51-Mustafa Ünal – Nevşehir Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliği

 

52-Müjde Ödemiş – Fatih Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabitilasyon

 

53-Jankat İsmail Kandemir – Akdeniz Üniversitesi Felsefe

 

54-Neslihan Dirlik – Üsküdar Üniversitesi Psikoloji

 

55-Demet Yüksel – Sakarya Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler

 

56-Rabia Betül Yıldırım – Fatih Üniversitesi Odyoloji

 

57-Sümeyye Pınarbaşı – Çankırı Üniversitesi Sosyoloji

 

58-Özge Can Demir – Nevşehir Üniversitesi Kamu Yönetimi

 

59-Merve Koyuer – Ahi Evran Üniversitesi İşletme

 

60-Betül Avşar – Nevşehir Üniversitesi Maliye

 

61-Rıza Emre Polat – Niğde Üniversitesi İktisat

 

62-Esma Köse – Niğde Üniversitesi İktisat

 

63-Esma Nur Aygün – Dumlupınar Üniversitesi Maliye

 

64-Özlem Koyuncu – M.Kemal Üniversitesi Turizm ve Otelcilik

 

65-Şeyda Sarılmaz – Nevşehir Üniversitesi Hemşirelik

 

66-Züleyha Şahin – Nevşehir Üniversitesi Yerel Yönetimler

 

67-Şule Çetinel – Nevşehir Üniversitesi Muhasebe

 

68-Merve Otlu – Kapadokya Meslek Yüksekokulu Mimari Restorasyon

 

69-F.Oğuzhan Tataroğlu – Kırıkkale Üniversitesi İnşaat Teknolojisi

 

70-Erdinç Ay – Niğde Üniversitesi İnşaat Teknolojisi

 

71-F.Muhammed Özdemir – Adnan Menderes Üniversitesi Kooparatifçilik

 

72- Tolga Yılmaz – Süleyman Demirel Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.