banner461
banner195

72 Kardelenli Üniversiteli Oldu…

Bireysel değil kitlesel başarının adresi Nevşehir Özel Kardelen Koleji 2011-2012 Eğitim Öğretim döneminde LYS yerleştirme sonuçlarına göre %86 lık oranla Nevşehirli İl birincisi olma başarısını gösterdi.İşte Kardelenli Üniversiteli öğrencilerimiz…

72 Kardelenli Üniversiteli Oldu…
31 Ağustos 2012 Cuma 12:46

banner143
Kardelenli Universite Ogrencileri
İlgili Galeriye Git
banner134

 Bireysel değil kitlesel başarının adresi Nevşehir Özel Kardelen Koleji 2011-2012 Eğitim Öğretim döneminde LYS yerleştirme sonuçlarına göre %86 lık oranla Nevşehirli İl birincisi olma başarısını gösterdi.İşte Kardelenli Üniversiteli öğrencilerimiz…

 

1-Mustafa Baştuğ – Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi

 

2-Süleyman Taygurt – Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi

 

3-Burak Kuş – ODTÜ Uçak Mühendisliği

 

4- Şeyma Aktaş – Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi

 

5- Nafiz Dirikoç – Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi

 

6-Furkan Mert Koç – İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık Fakültesi (Burslu)

 

7- Mehmet Emin Satılmış – Uludağ Üniversitesi Mimarlık

 

8-A Enise Selin Doğan – Karabük Üniversitesi Mimarlık.

 

9- Asım Köybaşı – Haliç Üniversitesi Mimarlık

 

10- Bahar Özge İler – Erciyes Üniversitesi Mimarlık

 

11- Buğra Özgün – Türk Hava Kurumu Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Burslu)

 

12-Safa Kent – Erciyes Üniversitesi Makine Mühendisliği

 

13- Mehmet Akif Işıksaçan – Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği

 

14- Büşra Kalay Ankara Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği

 

15-Umut Burak Çalışkan – Erciyes Üniversitesi Makine Mühendisliği

 

16-Şeyma Şafak – Erciyes Üniversitesi Harita Mühendisliği

 

17-Gökhan Dağdibi – Cumhuriyet Üniversitesi Çevre Mühendisliği

 

18- Merve Uçar – Marmara Üniversitesi Kimya Mühendisliği

 

19-Alperen Durukan – Süleyman Demirel Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği

 

20- Fevzi Doğan Kürekli – Dumlupınar Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

 

21- Samed Başbuğ – Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

 

22- Okan Özkan – Niğde Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

 

23- Erdem Kasapoğlu- Nuh Haci Yazgan Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

 

24- Burak Avvurur – Beykent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (Burslu)

 

25-Saltuk Buğra Dörtkol – Sakarya Üniversitesi – Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

 

26- Sena Karasu – Hacettepe Üniversitesi Maden Mühendisliği

 

27- Okan Taşdirek – Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği

 

28- Burcu Özüdoğru – Erciyes Üniversitesi Gıda Mühendisliği

 

29- İrem Sertbakan – 19 Mayıs Üniversitesi Çevre Mühendisliği

 

30- Funda Şenel – Karabük Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

 

31- Meltem Yiğit – Karabük Üniversitesi Enerji Sistemleri Mühendisliği

 

32- Müşerref Karaca – 9 Eylül Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği

 

33- Mustafa İşgören – Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

 

34- Yaşar İşgören – Aksaray Üniversitesi – Makine Mühendisliği

 

35- Rabia Otlu – Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi

 

36- Kübra Satılmış – M.Kemal Üniversitesi Makine Mühendisliği

 

37- Kaan Kılınç – Erciyes Üniversitesi Ziraat Fakültesi

 

38- Buğra Bilgin – Niğde Üniversitesi Çevre Mühendisliği

 

39- M.Batuhan Köse – Uşak Üniversitesi Makine Mühendisliği

 

40- Barış Dirlik – Avrasya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (Burslu)

 

41- Beyza Ataman – Selçuk Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği

 

42- Süleyman Sağgelen – Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (Burslu)

 

43- Lütfü Kekeç – Sütçü İmam Üniversitesi Makine Mühendisliği

 

44- Doğan Akyıl – İTÜ Deniz Ulaştırma İşletmeciliği

 

45- Özlem Güler – Cumhuriyet Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı

 

46- Fliz Çetintaş – Cumhuriyet Üniversitesi Veterinerlik

 

47-Ezgi Tunçkanat – Yeditepe Üniversitesi Uluslar arası İlişkiler (Burslu)

 

48-Zeynep Bozdağ – Erciyes Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama

 

49-Hatice Gözkaya – Erciyes Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama

 

50-Elif Baykal – Sakarya Üniversitesi – Turizm İşletmeciliği

 

51-Mustafa Ünal – Nevşehir Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliği

 

52-Müjde Ödemiş – Fatih Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabitilasyon

 

53-Jankat İsmail Kandemir – Akdeniz Üniversitesi Felsefe

 

54-Neslihan Dirlik – Üsküdar Üniversitesi Psikoloji

 

55-Demet Yüksel – Sakarya Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler

 

56-Rabia Betül Yıldırım – Fatih Üniversitesi Odyoloji

 

57-Sümeyye Pınarbaşı – Çankırı Üniversitesi Sosyoloji

 

58-Özge Can Demir – Nevşehir Üniversitesi Kamu Yönetimi

 

59-Merve Koyuer – Ahi Evran Üniversitesi İşletme

 

60-Betül Avşar – Nevşehir Üniversitesi Maliye

 

61-Rıza Emre Polat – Niğde Üniversitesi İktisat

 

62-Esma Köse – Niğde Üniversitesi İktisat

 

63-Esma Nur Aygün – Dumlupınar Üniversitesi Maliye

 

64-Özlem Koyuncu – M.Kemal Üniversitesi Turizm ve Otelcilik

 

65-Şeyda Sarılmaz – Nevşehir Üniversitesi Hemşirelik

 

66-Züleyha Şahin – Nevşehir Üniversitesi Yerel Yönetimler

 

67-Şule Çetinel – Nevşehir Üniversitesi Muhasebe

 

68-Merve Otlu – Kapadokya Meslek Yüksekokulu Mimari Restorasyon

 

69-F.Oğuzhan Tataroğlu – Kırıkkale Üniversitesi İnşaat Teknolojisi

 

70-Erdinç Ay – Niğde Üniversitesi İnşaat Teknolojisi

 

71-F.Muhammed Özdemir – Adnan Menderes Üniversitesi Kooparatifçilik

 

72- Tolga Yılmaz – Süleyman Demirel Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.