banner461
banner195

Çömce ve Yılmaz Kardelen Koleji'ni Ziyaret Etti

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Muhammed Çömce, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan Yılmaz Kardelen Koleji'ni ziyaret etti.

Çömce ve Yılmaz Kardelen Koleji'ni Ziyaret Etti
17 Ekim 2014 Cuma 12:39

banner143
banner134

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Muhammed Çömce, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan Yılmaz Kardelen Koleji'ni ziyaret etti.

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzman Dr. Muhammed Çömce ile Nevşehir Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan Yılmaz, Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan'ı ziyaret etti. Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Çömce, '' Göreve başlamış olduğumdan dolayı Kardelen Koleji Genel Müdürü Sayın Ali Kaplan bizleri ziyaret etmiş ve görevimizde başarılar dileğinde bulunmuştu. Bizlerde Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan'a bu ziyaretinden dolayı hem teşekkür etmek için hemde iadeyi ziyarette bulunmak için buradayız. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum'' dedi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan Yılmaz ise zaman zaman okul ziyaretlerinde bulunduklarını 2014-2015 eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan'a yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olması temennisiyle bir ziyarette bulunuyoruz. 2014-2015 eğitim öğretim yılının Özel Kardelen Koleji'ne hayırlı olmasını diliyor umut ediyorum ki bu eğitim öğretim yılının Kardelen Koleji'nin başarılarıyla dolu bir yıl olması temennisinde bulunuyorum'' şeklinde konuştu.

Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan ise ziyaretlerinden dolayı Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Muhammed Çömce'ye ve Gıda Tarım, Hayvancılık İl Müdürü Okan Yılmaz'a bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum'' diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
rico - 4 yıl önce
Gösteri yapmanın anlamı yok bukadar işin içinde !