banner461
banner195

KAPİMED Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi Parmaksız'ı Ziyaret Etti

Nevşehir’de, yeni kurulan ve kısa adı KAPİMED olan Kapadokya Nevşehir İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M.Arif Parmaksız’ı makamında ziyaret etti.

KAPİMED Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi Parmaksız'ı Ziyaret Etti
31 Aralık 2014 Çarşamba 10:40

banner143
banner134
Kapadokya Nevşehir İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni yönetimi Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M.Arif Parmaksız’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Kapadokya Nevşehir İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Coşkun Sağlamdin, yeni yönetimde olan basın mensuplarını Başkan Parmaksız'a tanıttı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren NTSO Başkanı Parmaksız, “Derneğiniz hayırlı ve uğurlu olsun. Hepinize başarılar dilerim. Diğer yarıştığınız arkadaşlarınızla da dostluklarınızın devam edeceğine inanıyorum” diye konuştu. Başkan Parmaksız, “İnternet Medyanın önemine vurgu yaparak, Derneğin kurulduğunu öğrenince Mutlu olduk. Allah utandırmasın. Nevşehire hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

" KAPİMED NEVŞEHİR'İN ORTAK SESİ OLACAK"

Derneğin kurucu Başkanlığını yürüten Coşkun Sağlamdin, Daha yeni kurulan KAPİMED İnternet Medyası Derneği’ne,daha şimdiden duyulan ilgiden oldukça memnun olduklarını belirterek “Dernek sayesinde sosyal medyaya yaptığımız katkılara farklı bir yön eklenmiş oldu. Üyelerimizin gücü ve işbirliği ile sosyal medyanın sesini tüm Nevşehir’e daha hızlı ve etkili ulaştırabileceğiz.” dedi.

Sağlamdin, Derneğimizde bulunan üyelerin tamamı aktif basın çalışanları olup, hepsinin fotoğraf makinası çekmeyi kamera kullanmayı ve haber yapmayı bilen gerçek basın emekçileri olduğunun altını çizdi.Bunun dışında kişilerin derneklerinde kesinlikle yer almayacağını ve Nevşehirli meslektaşlarının sorunlarına çözüm üreterek her zaman onların çatısı konumunda olmaya gayret göstereceklerini dile getirdi.
 
         Konu hakkında açıklamada bulunan Dernek İkinci Başkanı İbrahim Uysal'da, KAPİMED derneğimiz tarafından yürütülecek çalışmalarla, sosyal medyadaki gelişimin ve değişimin ilgili tüm kesimler tarafından daha iyi fark edileceğini belirterek, “Derneğimizin çalışmalarını yürütürken atak ve çok yönlü projelerle destekleyeceğiz. Böylece hizmetlerin genişletilmesini, sorunların tüm kesimlerin görüşleri ile çözümlenmesini ve gelişen teknolojiye uyumlu yeni yapılar oluşmasını sağlayacağız.” ifadelerini kullandı.
 
    Dernek Basın Sözcüsü Fikret Çapacı da, Nevşehir de kamu diplomasisi ve iç-dış tanıtım konularında sosyal medyanın önemli bir güç olduğundan hareketle bu işe gönül veren yayın kuruluşlarıyla bağlarını kuvvetlendirme gayreti içerisinde olacaklarını da belirtti.

Ayrıca Nevşehir Basınında emek veren bu işin duayenlerinide hiçbir zaman unutmayacaklarını dile getiren Çapacı, Biz o büyüklerimize VEFA borcumuzu ödemek için sürekli istişare içinde olarak onların tecrübelerinden faydalanarak, bilgi fikir ve görüşlerinide almayı ihmal etmeyeceklerini sözlerine ekledi.
 
     Derneğin belirlenen hedeflere başarıyla ulaşmasında kurumlar arası işbirliğinin önemine de değinen Çapacı, gösterdikleri ilgiden dolayı NTSO Yönetim Kurulu Başkanı M.Arif Parmaksız'a teşekkür etti.

Ziyaretin ardından Başkan Parmaksız,  KAPİMED Yönetimi ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Ziyarette NTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Yıldız'da yer aldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.