banner461
banner195

Altınyıldız Koleji 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Okul Kampüsünde Kutladı

Türkiye’nin Örnek Okulu Altınyıldız Koleji, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Okul Kampüsünde düzenlediği bir şenlikle kutladı.

Altınyıldız Koleji 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Okul Kampüsünde Kutladı
27 Nisan 2013 Cumartesi 11:58

banner143
banner134

 Özel Altınyıldız İlkokulu 2.Sınıf öğrencilerinin görev aldığı 23 Nisan Programı Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın söylenmesiyle başladı.Açılış konuşmasını Müdür Yardımcısı Mustafa UÇAR yaptı.Sinevizyon gösterisi, drama, şiirler, halkoyunları, oratoryo, Türkçe ve İngilizce koro ile program devam etti.

           Programın sonunda Özel Altınyıldız İlköğretim Kurumu Müdürü Mehmet ERAVCI, 2.sınıf Öğretmenlerimiz Keriman ŞARLAK, Ekrem ALKAN, Ertan KAHVECİ’ye ve programda görev alan öğretmenlere teşekkür etti, çiçek armağan etti.

           Programa katılan Vali Yardımcısı Sayın Ünal ÇAKICI, Okul Yöneticileri ve Öğretmenler;öğrencilere kitap armağan ederek, Bayramlarını kutladı.

            Konferans Salonunu tıklım tıklım dolduran öğrenci velileri, öğrencilerin başarılı performanslarından gurur duyduklarını belirttiler

            Büyük Önder Atatürk’ün tüm çocuklara armağan ettiği bu bayramı, Altınyıldız Koleji çeşitli etkinliklerle kutluyor.

         Nevşehir’de yapılan İl Törenlerinde halkoyunları, müzik, ve gösterguruplarıyla görev alan İlkokul öğrencilerimiz, 23 Nisan günü Ankara’da Anıtkabir ve TBMM’de törenlere katıldı.125 kişilik ortaokul ve lise öğrencilerimiz ise İstanbul, Edirne ve Bolu’ya gezi düzenledi.

            26 Nisan 2013 Cuma günü düzenlenen Altınyıldız Koleji 23 Nisan şenlikleri ile “Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı”etkinliklerimiz tamamlanmıştır.Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

z


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.