banner461
banner195

Altınyıldız Koleji Gece Etütleri Devam Ediyor

Türkiye’nin Örnek Okulu Altınyıldız Koleji, Ortaokul ve Lise öğrencilerine SBS ve Üniversite sınavlarına hazırlık olarak düzenlediği gece etütleri devam ediyor.

Altınyıldız Koleji Gece Etütleri Devam Ediyor
08 Mayıs 2013 Çarşamba 14:48

banner143
banner134

              2013 Üniversite Sınavında Nevşehir 1.,2.,3.,4.,5.,6.,7.,8.,9.ve 10.luğu derecelerini kazanan, 2012 SBS’de 3 Türkiye 1.liği kazandıran Nevşehir 1.si Okul olan Altınyıldız Koleji’nde öğrenci ve öğretmenler hummalı bir şekilde SBS ve LYS sınavlarına hazırlanıyor.


“ALINTERİ VE EMEĞİMİZİN KARŞILIĞINI SINAVLARDA ALACAĞIZ”  DİYEN  ALTINYILDIZLILAR UYGULAMADAN ÇOK MEMNUN.

             Altınyıldız test yayınları,deneme sınavları, birebir etütler, hafta içi ve hafta sonu kursların yanısıra,Salı ve Perşembe  günleri 16:30-20:00 saatleri arasında öğrenciler Altınyıldız Koleji’nde gece etütlerine kalıyor.

             Guruplar halinde yapılan etütlerde eksik konular, öğrenci düzeyine göre tamamlanırken, hızlı soru çözme yöntemleriyle öğrencilerin sınav becerileri arttırılmaktadır.

             Altınyıldız Koleji yönetimi tarafından gece etütlerine devam eden öğrencilere akşam yemeği de verilmektedir.

              Başarıyı ödüllendiren ve bunu bir gelenek olarak kurum  kültürüne kazandıran Altınyıldız Koleji idareci, öğretmen ve velileri, öğrencilerinin donanımlı bir şekilde sınavlara ve geleceğe hazırlanması hususunda her  türlü fedakarlığı yaptıklarını belirtmişlerdir.

              SBS ve Üniversite Sınavlarında yeni başarılar kazanmak için geceli gündüzlü çalışan öğrencilerimize başarılar diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.