banner461
banner195

Lara Koleji'nde 5. Sınıflara İngilizce Dersi Veriliyor

Özel Nevşehir Lara Koleji Müdürü Ulaş İnönü, Nevşehir'de 5.sınıf öğrencilerine haftada 15 saat İngilizce ders veren tek okul olma özelliğine sahip olduklarını söyledi.

Lara Koleji'nde 5. Sınıflara İngilizce Dersi Veriliyor
01 Ekim 2013 Salı 16:17

banner143
banner134

 Özel Nevşehir Lara Koleji Müdürü Ulaş İnönü, Nevşehir'de 5. sınıf öğrencilerine haftada 15 saat İngilizce ders veren tek okul olma özelliğine sahip olduklarını söyledi.

Lara Koleji tarafından öğretmen-idareci ve veli tanışmasını sağlamak amacıyla 5. sınıf velilerine program düzenlendi. Okulun, panoramik Nevşehir manzaralı yemekhanesinde düzenlenen programa çok sayıda veli katıldı. Çocukları hakkında öğretmenleriyle bilgi alışverişinde bulunan veliler, düzenlenen bu kahvaltı etkinliğinden duydukları memnuniyeti okul idaresi ve öğretmenlerle paylaştı.

Okul Müdürü Ulaş İnönü, Lara Koleji olarak Nevşehir'de 5. sınıf öğrencilerine haftada 15 saat İngilizce ders veren tek okul olma özelliğine sahip olduklarını belirtti. Gerek ana dersler gerekse sosyal faaliyetler açısından oldukça verimli geçecek bir yılın arefesinde olduklarını bildiren İnönü, başarının artarak devam etmesi adına veli, öğretmen ve öğrenci birlikteliğinin önemini vurguladı.

5. sınıf öğrencilerinin derslerine girecek olan tüm öğretmenleri velilerine tanıştıran Okul Müdürü Ulaş İnönü, eğitim süresi boyunca öğrencilerin derslere ait tüm bilgilerin ve varsa aksaklıkların internet ortamında veliye sunulmasının yanı sıra rehber öğretmenler tarafından birebir yapılacak olan görüşmelerde de gündem olacağını kaydetti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
KUTAY OĞUZ - 5 yıl önce
farkinizi farkettirdiniz ulaş hocam, başarılarızın devamını bekliyoruz.