banner461
banner195

KAPİMED Başkanı Sağlamdin’den Anneler Günü Mesajı

Kapadokya Nevşehir İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyet Başkanı Coşkun Sağlamdin 10 Mayıs Anneler günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

KAPİMED Başkanı Sağlamdin’den Anneler Günü Mesajı
09 Mayıs 2015 Cumartesi 16:47

banner143
banner134

 Kapadokya Nevşehir İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyet Başkanı Coşkun Sağlamdin 10 Mayıs Anneler günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

 

Dünyanın en güzel, en temiz ve masum duygusunun annelik olduğunu belirten Sağlamdin, mesajında, "Annelerimiz yaşamlarını çocuklarına adarken, ortaya koyduğu sevgi, özveri ve hoşgörü hayatımız boyunca benimsememiz ve gelecek kuşaklara da öğretmemiz gereken ortak değerlerdir. Annelere duyulan sevgi ve saygıyı belirtmek için her yıl Mayıs ayının 2. Pazarını Anneler Günü olarak kutlamaktayız. Anneler sadece bugünde değil, yılın her günü ve zamanın her anında anılmalıdır. Çünkü annelerimiz bizi nice zahmetlerle karnında taşıyıp, doğurup, büyütmüş ve eğitmişlerdir” ifadelerine yer verdi.Sağlamdin mesajında şunları kaydetti."Annelerimiz yaptıkları fedakarlığın ve gösterdikleri sevginin karşılığını asla beklemezler ama bizlerden saygılı olmamızı isterler. Çocukları uğruna nice zorluklara katlanan hatta hayatını bile hiç düşünmeden feda eden anneler, en çok değer verdikleri çocuklarından saygı bekleyerek topluma yararlı olmalarını ister. Bu nedenle başarılı ve iyi bir insan olmaya çalışmak annelerimize verebilecek olduğumuz en büyük hediyedir. Daha doğmadan çocuklarına besledikleri şefkatle hayattaki ilk dostumuz, ilk arkadaşımız, ilk öğretmenimiz olan annelerimizin yüreklerinde taşıdıkları sevgiyi tarif etmek ve verdikleri emeklerin hakkını ödemek mümkün değildir. Bu nedenle onlar için ne yapsak azdır. Bizler de en değerli varlıklarımız annelerimize sonsuz sevgi ve saygı duyarak onların her zaman yanında olmalı, zor günlerini ve tüm güzellikleri onlarla paylaşabilmeliyiz. Bizlerin sevgi dolu yaklaşımları onların en büyük mutluluğu olacaktır. Lütfen bu mutluluğu annelerimizden esirgemeyelim. Bu duygu ve düşüncelerle tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyor, selam ve sevgilerimi iletiyorum."


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.