banner461
banner195

SBS'de ilk yüze giren tüm öğrencilere Özel Kardelen Kolejinden Büyük Ödül

Nevşehir Özel Kardelen Koleji SBS'de Nevşehir'de ilk yüze giren tüm öğrencilere Özel Kardelen Fen Lisesi'nde tam burs ödülü verileceğini açıkladı.

SBS'de ilk yüze giren tüm öğrencilere Özel Kardelen Kolejinden Büyük Ödül
15 Temmuz 2013 Pazartesi 13:41

banner143
banner134

 ÖZEL KARDELEN KOLEJİ'NDEN SBS'DE İLK 100'E GİREN ÖĞRENCİLERE BÜYÜK ÖDÜL

 

Nevşehir Özel Kardelen Koleji SBS'de Nevşehir'de ilk yüze giren tüm öğrencilere Özel Kardelen Fen Lisesi'nde tam burs ödülü verileceğini açıkladı.

Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan düzenlediği basın toplantısında geçtiğimiz hafta açıklanan SBS sonrasında Nevşehir'de ilk yüze giren öğrencileri tebrik ederken ilk yüze giren öğrencilere Kardelen Koleji olarak tam burs imkanı vereceklerini kaydetti.Kaplan düzenlediği basın toplantısında şunları kaydetti:

Nevşehir Özel Kardelen Koleji olarak geçtiğimiz hafta açıklanan SBS sonuçlarında Nevşehir'de ilk yüze giren öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. 2012 ÖSYM tarafından LYS yerleştirme sonuçlarına göre il birincisi olan okulumuz yine bu yılda gerek LYS' de gerekse de SBS' de büyük başarılara imza atmıştır. Özel Kardelen Koleji olarak SBS sonrasında Nevşehir'de ilk yüze giren öğrencileri ödüllendirmek istedik. Nevşehir'de ilk 100'ün  içerisinde giren tüm öğrencilerimizi Özel Kardelen Fen Lisesi'nde tam burslu olarak okutacağız. Öğrencilerin elde etmiş olduğu bu başarı illaki ödüllendirilmesi gerektiğini düşünüyoruz. İşte bu düşünceler çerçevesinde il de ilk 100'e girmiş olan tüm öğrencilerimizi okulumuza bekliyoruz. Özel Kardelen Fen Lisesi olarak bu öğrencilerimizi yüzde yüz burs imkanı sağlamaktan dolayı da son derece mutluyuz.''diye konuştu.

Özel Kardelen Koleji olarak SBS' de her yıl olduğu gibi yine kitlesel başarılara imza attıklarını kaydeden Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan bu başarıdan dolayı tüm öğretmenleri,öğrencileri ve öğrenci velilerini de kutladığını söyledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Burak İlhan - 5 yıl önce
kardelen kolejini böyle bir konuda öncülük yaptığı için tebrik ediyorum