banner421
banner461
banner195

Nevşehir Milletvekilleri Kozaklı’da…

Hala hazırda Meclis tatilde olmasına rağmen hemen hergün Nevşehirli vatandaşlarla buluşmalarını sürdüren Nevşehir Milletvekilleri Erdal Feralan,Ebubekir Gizligider ve Murat Göktürk 1 Ekim de yoğun bir gündemle açılacak olan TBMM öncesinde Nevşehir deki İlçe ziyaretlerini sürdürüyorlar. AK Partili Nevşehir Milletvekillerinin Bugün ki durağı KOZAKLI oldu

Nevşehir Milletvekilleri Kozaklı’da…

banner143
Nevsehir Milletvekilleri Kozakli da
İlgili Galeriye Git
banner134

 Hala hazırda Meclis tatilde olmasına rağmen hemen hergün Nevşehirli vatandaşlarla buluşmalarını sürdüren Nevşehir Milletvekilleri Erdal Feralan,Ebubekir Gizligider ve Murat Göktürk 1 Ekim de yoğun bir gündemle açılacak olan TBMM öncesinde Nevşehir deki İlçe ziyaretlerini sürdürüyorlar. AK Partili Nevşehir Milletvekillerinin Bugün ki durağı KOZAKLI oldu.

Kozaklı da Vatandaşlar Vekillerini Bağırlarına Bastılar…
AK Partili Nevşehir milletvekilleri Erdal Feralan,Ebubekir Gizligider ve Murat Göktürk’ün Kozaklı gezisinde ki  ilk ziyareti Kozalı Belediye Başkanı Erdoğan Çelik oldu.AK Parti Kozaklı ilçe Başkanı Ahmet Ensonra ile Kozaklı Ak partili teşkilatı ile muhtarlarında yer aldığı ziyaretlerde Kozaklı ilçesi Nevşehir Milletvekillerini bağırlarına bastılar.

Nevşehir Vekillerinin Kozaklı köy ziyaretleri Kozaklı belediye başkanı Çelik ziyaretiyle başladı

Daha sonra Kozaklı ilçesine bağlı Küllüce,Yassıca,Çayiçi,Akpınar ve Boğaziçi köylerini ziyaret eden Nevşehir Milletvekilleri vatandaşlarla bir araya gelerek onların sorunlarını dinlediler. Kozaklı köy ziyaretlerinde Vatandaşların kendileriyle yakından ilgilendiklerini gördükleri Vekillere Büyük ilgi gösterdikleri gözlemlenirken Köy kahvehanelerinde çaylar içildi yine Nevşehir Kozaklı ve Ülke meselelerine ilişkin çok samimi sohbetlerde bulunulduğu ifade ediliyor.

Kozaklı köy Ziyaretleri kapsamında Boğzaköy de  Doyduk barajı çalışmalarını yerinde inceleyen Nevşehir Milletvekilleri ‘Bahara sulama başlayacak’ müjdesi verdiler.

“Seçim döneminde değil her zaman halkın yanındayız”

Çalışmalarına ara vermeden devam eden Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri teşkilatlardan ve vatandaşlardan aldıkları güçle siyaset yaptıklarını belirterek, “Milletvekilleri olarak seçimlerden bugünlere kadar tüm yaz boyunca hızlı çalışma tempomuzla çalışmalarımızı sürdürdük.Vatandaş buluşmalarımız çerçevesindeki gezi ve ziyaretlerimiz bundan sonrada sürecek. Halk bize ‘Hizmet edelim, sorunlarını çözelim’ diye oy verdi. Bu nedenle sadece seçim döneminde değil her zaman halkımızın yanında olacağız” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.