banner421
banner461
banner195

Kapadokya EMİTT Fuarında Tanıtılıyor

28 Ocak tarihinde başlayan ve İstanbul Beylikdüzü Fuar Merkezinde gerçekleştirilen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında Kapadokya standı yoğun ilgi görüyor.

Kapadokya EMİTT Fuarında Tanıtılıyor

banner143
banner134
 28 Ocak tarihinde başlayan ve İstanbul Beylikdüzü Fuar Merkezinde gerçekleştirilen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında Kapadokya standı yoğun ilgi görüyor.

 

28-31 Ocak tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü Fuar Merkezinde gerçekleştirilen fuar, yerli ve yabancı ziyaretçilerin akınına uğradı. Dünya ve Türkiye’de bulunan turizmciler ve ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği fuarda, birçok şirket, kurum ve kişiler yer alıyor. Kapadokya bölgesinden de çok sayıda kamu kurum ve kuruluşları yer aldığı fuara başta Nevşehir Valiliği olmak üzere Göreme, Ürgüp, Uçhisar, Ortahisar, Kozaklı ve Avanos belediyeleri katılıyor. Nevşehir Valiliği ve Belediyeler Kapadokya standı içerisinde kendilerine ayrılan alanlarda bölgelerini ve işletmelerini tanıtıyor. Stantta ayrıca KAPTİD, KAPHİB ve Ahiler Kalkınma Ajansı da yer alıyor.

 

Fuara Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, İl Kültür ve Turizm Müdürü Velettin Birsöz, Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce, Kozaklı Belediye Başkanı Celalettin Güven, Ortahisar Belediye Başkanı İsmail Genç ve Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan katıldı.

 

Kapadokya Hızla Büyümeye Devam Ediyor

Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil, EMİTT Fuarının geri dönüşü güçlü olan fuarlardan birisi olduğunu vurgulayarak; “Biz 2016 yılı EMİTT Fuarı’nda Kapadokya’yı tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. “EMİTT Fuarı İstanbul merkezli olmak kaydıyla her yıl düzenli olarak yapılmaktadır. Biz her yıl düzenlenen EMİTT Fuarı’na Kapadokya ve Göreme olarak katılıyoruz. Buradaki amaç, iç turizmle beraber, dış turizmin de içinde yer aldığı bir tanıtım yaparak bölgemize daha çok ziyaretçi çekmek. Bu organizasyonda emeği geçenlere biz teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Renkli görüntülerin ve etkinliklerin yer aldığı EMİTT Fuarı 31 Ocak Pazar günü sona erecek.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.