DSİ. 12. Bölge Müdürü Okan Bal, Bölge Müdür Yardımcımız Aslı Erdoğan ve ilgili şube müdürlerimiz Nevşehir Derinkuyu Belediye Başkanı Sayın Bülent Aksoy'u makamında ziyaret ederek yapılan yatırımlar hakkında istişarelerde bulundular.

DSİ 12'nci Bölge Müdürü Okan Bal, Bölge Müdür Yardımcısı Aslı Erdoğan ve ilgili Şube Müdürleri Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy'u makamında ziyaret ederek DSİ Deinkuyu yatırımları hakkında istişarelerde bulundular.

Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, ilçemizde hali hazırda devam eden ve planlanmakta olan Devlet Su İşleri yatırımlarının istişare edildiği görüşme ile alakalı olarak şu ifadeleri kullandı: "DSİ Kayseri Bölge Müdürümüz Okan Bal ile; Derinkuyu'muzda devam eden yatırımlarımız ve yeni projelerimiz hakkında istişarelerde bulunduk. Birçok projenin hayata geçirilmesi için özveriyle çalışan müdürümüze çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.

Bizden Hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Başta Tarım ve Orman Bakanımız Sn.İbrahim Yumaklı Olmak üzere Tarım ve Orman Bakan yardımcımız Sn. Ebu Bekir Gizligider'e, İl Başkanımız Sn.Ali Kemikkıran’a,, Millet vekillerimiz Sn.Süleyman özgün' ve Emre Çalışkan'a Teşekür Ediyorum.

DSİ 12. Bölge Müdürümüz Sn. Okan Bal ve Şube Müdürlerine nazik ziyaretlerinden ötürü bir kez aha  teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum." dedi.