banner461

Nevşehir'de İlköğretim Haftası kutlama programı düzenlendi.

Nevşehir'de 2021-2022 eğitim-öğretim yılı İlköğretim Haftası kutlama programı düzenlendi.

banner15
Nevşehir'de İlköğretim Haftası kutlama programı düzenlendi.
14 Eylül 2021 Salı 12:37

banner517
banner134

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Haftası dolayısıyla 100. Yıl Ülfet Başer İlkokulu'nda düzenlenen kutlama programına katıldı. Vali Becel, kutlama programı sonrasında sınıfları ziyaret ederek öğrencilere başarılar diledi.

Nevşehir Merkez 100. Yıl Ülfet Başer İlkokulu'nda düzenlenen kutlama programına, Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran,  İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, okul müdürleri ve çok sayıda öğrenci ile velileri katıldı.

Program, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından öğrenciler tarafından şiirler ve halkoyunu gösterileri ile devam etti.

İlköğretim Haftası nedeniyle kısa bir konuşma yapan Vali Becel; “Eğitim-Öğretim imkânı bulamayan yaşıtlarınızın içinde bulunduğu şartları düşünerek, buradaki eğitim faaliyetlerinde vatanımıza, milletimize, devletimize layık fertler olarak yetişmek için elimizden geleni yapacağınıza inancımız tamdır. Burada fedakâr öğretmen arkadaşlarımızın tüm sıkıntılarını ve verdiği emeklerini bilerek, onlarda bu eğitim-öğretim döneminde ellerinden geleni en güzel şekilde yapacaklarına da yine inancımız tamdır.

Başta okul müdürümüz olmak üzere tüm öğretmen arkadaşlarıma yeni eğitim haftası dolayısıyla başarılar diliyorum. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Vali Becel, Milletvekili Açıkgöz ve protokol üyeleri öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek, bir süre sohbet etti ve hatıra fotoğrafı çekindiler. Vali Becel, öğrencilere başarılar dileyerek programdan ayrıldılar.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.