banner461

Nevşehir'de üniversite öğrencileri yurtlara yerleşmeye başladı

Nevşehir’de üniversite öğrencileri, Kredi Yurtlar Genel Müdürlüğü'ne bağlı yurtlara kayıtlarını yaptırarak, odalarına yerleşmeye başladı.

banner15
Nevşehir'de üniversite öğrencileri yurtlara yerleşmeye başladı
20 Eylül 2022 Salı 12:37

banner517
banner134

Nevşehir’de üniversite öğrencileri, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı yurtlarda misafir edilmeye başlandı. 

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ve Kapadokya Üniversitesi’nde eğitimlerini sürdürecek olan öğrencilerin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı yurtlara yerleşmeye başlamasıyla birlikte Yurt Müdürleri ziyaret ederek velilerin heyecanına ortak oldu.

Yurt kayıtları için işlem yapan öğrencilerle ve aileleriyle de sohbet eden İl Müdürü Özdemir, farklı illerden gelerek çocuklarını yurtlara teslim eden ailelere müsterih olmalarını her bir çocuğumuza kendi evladımız gibi sahip çıkacağımızdan şüphelerinin olmaması gerektiğini, yurtlarımızın kalite standartlarına uygun şekilde hazırlanmış odaları, yemekhaneleri ve sosyal tesisleri ile öğrencilerimize en iyi şekilde hizmet etmek için elimizden geleni yapacağını, öğrencilerimizin eğitim hayatlarını sürdürmek için konaklama ile ilgili her türlü ihtiyaçlarının karşılanacağını söyledi.

Ayrıca Sayın Cumhurbaşkanımızın da yurt ücretlerinin bu senede aynı fiyatta olacağının müjdesini hatırlatan İl Müdürü Özdemir 2022 - 2023 eğitim - öğretim yılının hayırlı olması dileyerek öğrencilere başarılı bir eğitim- öğretim yılı geçirmeleri temennisinde bulundu.

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı tüm yurtların girişlerinde oluşturulan noktalarda öğrenciler karşılanarak yurt hizmetleri hakkında bilgi veriliyor.

Veliler ve öğrenciler ise sıcak karşılamadan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.