banner461

Nevşehir’i Tiyatroya Doyurmanın Gururuyla

Sanata ve sanatçıya değer verdiğini usta isimlerin yer aldığı tiyatro oyunlarını Nevşehir izleyiciyle buluşturarak gösteren Kardelen Koleji “Bence Hiç Komik Değil” oyununu seyircile buluşturmanın haklı gururunu yaşıyor.

banner15
Nevşehir’i Tiyatroya Doyurmanın Gururuyla
08 Kasım 2019 Cuma 14:58

banner134

Kardelen Eğitim Kurumları Konferans Salonunda sahnelenen iki perde komedi oyunu “ Bence Hiç Komik Değil” tiyatro oyunununa Nevşehirli tiyatro severler yoğun ilgi gösterdi.  Ak Parti Nevşehir Milletvekili ve Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı  Yücel Menekşe!nin eşi Demet Menekşe, Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Karakaya ve eşi, Kardelen Koleji Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Mürsel Mert, Kardelen Koleji İlköğretim Müdürü Faruk Çamcı ve çok sayıda tiyatro sever katıldı.

Şirin Gedikli’nin yazdığı Yosi Mizrahi tarafından yönetilen “ Bence Hiç Komik Değil” adlı oyunun kadrosunda ise Yosi Mizrahi, Haldun Boysan, İlker Kalay, Sibel Tomaç, Elif Çelik, Iraz Pekgöz gibi başarılı oyuncular yer aldı. İki perde ve iki saat süren oyun sanatseverlerden büyük alkış aldı.

Oyunun sonunda tiyatrocuları tebrik eden Kardelen Koleji Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Mürsel Mert çiçek takdiminde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.