banner461

Nevşehirli öğretmenler, Ziya öğretmen ile buluştu

Milli Eğitim Bakanı Ziya Sulçuk'un online olarak öğretmenlerle buluştuğu 'Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları' programının 101.'si Nevşehir'deki öğretmenler ile gerçekleştirildi.

banner15
Nevşehirli öğretmenler, Ziya öğretmen ile buluştu
31 Aralık 2020 Perşembe 14:50

banner143
banner134

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un katıldığı 'Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları'na Nevşehir'deki öğretmenler büyük ilgi gösterdi.

101. buluşmada Nevşehir'deki öğretmenler ile bir araya gelen Milli Eğitim Bakanı Selçuk, "Kapadokya’nın evlatları için çalışan meslektaşlarımla buluştuk bugün... Salgın döneminde Nevşehir'deki öğretmenlerimizin öğrencilerimizi çok yönlü yetiştirmek için yaptıkları fedakârlıklara şahit oldum. Hepsine teşekkür ediyorum. Bu, akademik kazanımlardan daha da önemli." dedi.

Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları'nın 101. programına katılan Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir ;"Sayın Bakanımız Ziya Selçuk, ZİYA ÖĞRETMEN İLE EĞİTİM BULUŞMALARI" kapsamında çevrimiçi toplantıda Nevşehir Eğitim camiası ile bir araya geldi. Öğretmenlerimizin kendileri ve çocukları ile birebir ilgilenen Sayın Bakanımıza çok teşekkür ediyoruz. Programa katılan tüm arkadaşlarımıza ve programda emeği geçen AR-GE biriminize teşekkürler." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.