banner461

Nevşehir HAK-İŞ heyetinden FİB Haber'e 10 Ocak Ziyareti

Hak-İş Konfederasyonu Nevşehir İl Başkanı aynı zamanda Öz Sağlık-İş Sendikası Nevşehir İl Başkanı M.Fatih Mutlu ve beraberindeki heyet, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla FİB Haber.Com İnternet Gazetesini ziyaret ederek gazetecilerin gününü kutladı.

banner15
Nevşehir HAK-İŞ heyetinden FİB Haber'e 10 Ocak Ziyareti
11 Ocak 2021 Pazartesi 23:07

banner143
banner134

Hak-İş Konfederasyonu Nevşehir İl Başkanı aynı zamanda Öz Sağlık-İş Sendikası Nevşehir İl Başkanı M.Fatih Mutlu ve beraberindeki heyet FİB Haber.Com İnternet Gazetemizi ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüzü kutladılar. Heyet daha sonra, Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Fikret Çapacı ve Genel Koordinatör İbrahim Uysal ile görüştüler.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla gerçekleştirilen ziyarette, Gazeteciler gününü kutlayan HAK-İŞ Konfederasyonu il başkanı Mutlu, yürütülen sendika çalışmaları hakkında bilgi verdi.

“BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUZ”

Gazeteciliğin fedakârlık isteyen, zor bir meslek olduğunu belirten Mutlu, FİB Haber.Com çalışanlarının şehrimizde özverili bir şekilde gazetecilik faaliyetlerini yürüttüğünü söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Gazetemiz Genel Yayın Koordinatörü Fikret Çapacı ve Genel Koordinatör İbrahim Uysal ise Hak-İş Konfederasyonu Nevşehir İl Başkanı aynı zamanda Öz Sağlık-İş Sendikası Nevşehir İl Başkanı M.Fatih Mutlu ve beraberindeki heyet'e teşekkür etti.

Ziyaret günün anısına hediye takdimi ve fotoğraf çekimi ile sona erdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.