banner461

Evde hasta ziyaretleri devam ediyor

Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğü yöneticileri tarafından yapılan evde hasta ziyaretleri düzenli bir şekilde devam ediyor. Sağlık Bakanlığı tarafından başlatılan...

banner15
Evde hasta ziyaretleri devam ediyor
27 Şubat 2015 Cuma 16:51

banner134

 Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğü yöneticileri tarafından yapılan evde hasta ziyaretleri düzenli bir şekilde devam ediyor.

Sağlık Bakanlığı tarafından başlatılan “Evde Hasta Ziyaretleri” projesi Nevşehir’de Şubat ayı itibariyle uygulanmaya başlandı. Uygulama çerçevesinde, Aile Hekimlerinden, Hastanelerden ve 112 Acil Servisten sağlık hizmeti alan hastalar evlerinde ziyaret ediliyor. Ziyaretleri gerçekleştiren İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim ÜNLÜBAY başta olmak üzere, Müdür Yardımcıları Dr.Ilgıt FERALAN, Dr. Mehmet KAYACAN, Şube Müdürleri Dr. Neslihan ÇINAR ÖZSOY, Dr. Tarık AKBAŞ, Uzm. Dr. A. Ahmi SAVCI ve İl Ambulans Servis Başhekimi Dr. Fatih ERKEK ziyaret ettikleri hastaların evdeki durumlarını takip etmenin yanı sıra, hastanede ve Aile Hekimlerinden aldıkları tedavi ve bakım süreci ile ilgili hizmet kalite seviyesini belirleyerek, tedavi süreçlerindeki memnuniyetlerini veya yaşadıkları sıkıntıları tespit ediyorlar.

Sağlık hizmetlerini iyileştirmek, kaliteli ve verimli sağlık hizmet sunulmasını sağlamak amacı ile yapılan ziyaretlerden büyük memnuniyet duyduklarını belirten vatandaşlar ise evlerinde ziyaret edilmeleri sebebi ile duydukları memnuniyetleri dile getirerek teşekkürlerini belirttiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.