NESİAD Haberleri

NESİAD haberleri ve güncel NESİAD gelişmeleri, NESİAD ile ilgili tüm video, NESİAD fotoğrafları ve NESİAD haberleri FİB HABER, Nevşehir Haberleri sitemizde


Genel

Nevşehir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (NESiAD)'nin söyleşi konuğu; DİZAYNVIP Group Yönetim Kurulu Başkanı Erbakan Malkoç oldu.

Yerel

Nevşehir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (NESİAD), Yönetim Kurulu ve Onur Kurulu Üyelerinin katılımıyla Nevşehir Kayaşehir'de muhteşem bir söyleşi programına...

Nevşehir'de Bugün

AK Parti Nevşehir Milletvekili Emre Çalışkan, Nevşehir Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetini sürdüren Şimşek Makina’yı ziyaret etti.

Genel

Nevşehir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (NESİAD) Yönetim Kurulu ve üyeleri, yeni üyesi Furkan Kalfaoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

NESİAD Kadın Kurulu Komitesi, NESİAD Kadın Kurulu Başkanı Hatice Saygı'nın öncülüğünde Nevşehir Vali Yardımcısı Kübra Karaalioğlu'nu ziyaret etti.

Ekonomi

Nevşehir Sanayici Ve İş İnsanları Derneği (NESİAD) Tarım ve Gıda Kurulu Komitesi, Nisan ayı toplantısını gerçekleştirdi.

Ekonomi

Nevşehir Sanayici ve İş İnsanları (NESİAD) tarafından düzenlenen '33.yıl Gala yemeği ve ödül töreni Nevşehir Crowne Plaza Cappadocia Otel’de gerçekleşti.

Yaşam

Nevşehir Sanayici ve İşadamları Derneği (NESİAD), Sosyal Yardımlaşma Kapsamında 520 Çocuğa Mont ve Bot Dağıtımını Tamamladı.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu