banner461

Açıkgöz; “AK Parti, Nevşehir'de 2023’e hazır!

TBMM Divan Katip Üyesi Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, AK Parti Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı tarafından Nevşehir'de ‘Bu Hikâyenin Kahramanı Sensin’ sloganıyla düzenlenen Teşkilat Akademisi Eğitim Programına katıldı.

banner15
Açıkgöz; “AK Parti, Nevşehir'de 2023’e hazır!
19 Mart 2022 Cumartesi 16:13

banner517
banner134

AK Parti Teşkilat Akademisi Nevşehir Mahalle Eğitim Programı Uğur Işılak “Motivasyon” konulu sunum ve konseri ile sona erdi.

AK Parti Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı tarafından Nevşehir'de ‘Bu Hikâyenin Kahramanı Sensin’ sloganıyla düzenlenen Teşkilat Akademisi Mahalle Eğitim Programı, Nevşehir'de coşkuyla gerçekleştirildi.

Kapadokya Kültür Merkezinde gerçekleştirilen proğrama AK Parti teşkilatları tam kadro iştirak ettiler.

Açıkgöz; “2023’e Nevşehir Hazır”

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz açıklamasında," Teşkilat Akademisi Eğitim Programını büyük bir coşkuyla gerçekleştirdik. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 2023’e teşkilatlarımızla birlikte çok daha güçlü ve kararlı şekilde hazırız.”

Proğramda birlik ve beraberlik vurgusu yapan Milletvekili Açıkgöz açıklamasında; "İlk günkü aşk ve gayretle Allah’ın izniyle Genel Başkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yeni destanları aziz milletimizin desteğiyle yazacağız. Teşkilat Akademisi Mahalle Nevşehir Eğitim programımız kapsamında kıymetli Sanatçımız Uğur IŞILAK ile motivasyon konserimiz harikaydı…" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.