banner461

Harry Potter oyuncuları Kapadokya'daki çekimleri tamamladı

Harry Potter oyuncuları Kapadokya'daki çekimleri tamamladı.

banner15
Harry Potter oyuncuları Kapadokya'daki çekimleri tamamladı
19 Ocak 2023 Perşembe 12:58

banner134

Harry Potter film serisindeki Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’ndaki öğrencilerden ikizler olarak bilinen James Phelps, Oliver Phelps ile yine aynı filmin oyunculardan Natalia Tena, ABD’nin belgesel kanalı için hazırlanan program kapsamında Kapadokya’ya geldi.

Fantastic Friends adlı macera belgesel serisinde Türkiye’nin çeşitli turizm merkezleri, şehirleri ve tur aktivitelerinin seyirciye anlatıldığı program kapsamında, çekim ekibiyle birlikte Türkiye’ye gelen ünlü oyuncular Kapadokya’ya da konuk oldu.

Turizmci Mehmet Uçman’ın organizatörlüğündeki Kadost firması tarafından hazırlanan arazi araçlarıyla, Üzengi Vadisi’nde macera dolu bir yolculuğu anlatan ekip, Avanos ilçesindeki Güray Müze’de de çekimler yaptı.

Kapadokya’nın doğal güzelliklerini hayranlıklar izleyicilere aktaran ünlü oyuncular Nevşehir'den daha sonra Erzurum’a hareket etti.

Burada dağcılıkla ilgili çekimler yapan ekip, tekrar Türkiye’den ayrıldı.

Harry Potter film serisi ile başarılı oyunculuklarını kanıtlayan Phelsp kardeşler ve Tena’nın bölgeyi anlattığı belgeselin gelecek aylarda vizyona gireceği öğrenildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.