banner461

Başkan Yiğit, Kolu kopan genci hastanede ziyaret etti

Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit, geçtiğimiz günlerde meydana gelen kazada kolu kopan genci hastanede ziyaret etti.

banner15
Başkan Yiğit, Kolu kopan genci hastanede ziyaret etti
15 Ağustos 2017 Salı 18:09

banner517
banner134
Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit, geçtiğimiz günlerde Nevşehir'de meydana gelen kazada kolu kopan 15 yaşındaki Serhat Doğanay'ı Konya Hospital Hastanesinde ziyaret etti.

Aslen Nevşehirli olan Konya Hospital Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op.Dr. Yusuf Ziya Karaca'dan durumu hakkında bilgi alan Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit, gencin ailesine ve yakınlarına 'geçmiş olsun' dileklerini iletti.


Başkan Yiğit, "15 yaşındaki Serhat Doğanay kardeşimiz çok başarılı bir amaliyat geçirdi. Doktorlarımızla konuştuk ve durumun iyi olduğunu söylediler. Doktorlar gencimizin operasyonunun başarıyla tamamlandığını söylediler. Şu anda servise alındı. Dileğimiz bir an önce eski sağlığına kavuşup ailesinin yanına katılmasıdır. Ben buradan tüm Doktorlarımıza ve değerli hemşehrimiz Konya Hospital Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op.Dr. Yusuf Ziya Karaca'ya yakın ilgi ve alakaları için bir kez daha teşekkür ediyorum. Cenab-ı Allah'tan yavrumuza tekrar acil şifalar diliyorum." sözlerine yer verdi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.