banner461

DERSİAD, Aşure Dağıttı

Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği (DERSİAD) Nevşehir Şubesi tarafından Muharrem Ayı nedeniyle vatandaşlara aşure dağıtıldı.

banner15
DERSİAD, Aşure Dağıttı
09 Ekim 2017 Pazartesi 17:20

banner517
banner134
Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği (DERSİAD) Nevşehir Şubesi tarafından Muharrem Ayı nedeniyle vatandaşlara aşure dağıtıldı.

Gül bahçe önünde düzenlenen aşure dağıtımı Nevşehir İl müftüsü Yakup Öztürk’ün yaptığı dua ile başladı.

Geleneksel olarak gerçekleştirilen aşure dağıtımına TBMM Başkanlık Divanı Kâtip üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar,  AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Kıdemli Albay Yüksel Yiğit, , İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Jandarma At Köpek Eğitim Merkezi(JAKEM) Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Şemsiddin Çetin,  Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, İl Özel İdare Genel Sekreteri Savaş Benli, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzman Doktor Muhammed Çömçe, DERSİAD Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek, Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkanı Gürbüz Dinç ve Nevşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü ile çok sayıda davetli katıldı.

Etkinlikte daha sonra TBMM Başkanlık Divanı Kâtip üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ve DERSİAD Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek vatandaşlara aşure dağıttı.


AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, "Hemşerilerimizle Nevsehir Dersiad şubemizin aşure ikramını paylaştık. Büyüyen Nevşehir Güçlü Türkiye için hep birlikte çalışmaya devam " dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.