banner461

Nevsehir Organize Sanayi 15 Temmuz Şehitler Camii Açılışı

Nevsehir Organize Sanayi 15 Temmuz Şehitler Camii Açılışına katılan Türkiye'nin tanınmış manevi büyüklerinden Osman Nuri TOPBAŞ Hocaefendi Nevşehir'de Sohbet Etti.

banner15
Nevsehir Organize Sanayi 15 Temmuz Şehitler Camii Açılışı
06 Ağustos 2017 Pazar 13:15

banner517
banner134
Ülkemizin önde gelen alimlerinden Osman Nuri Topbaş Hoca Efendi’nin Nevşehir'e geleceğini öğrenen merkez ve çevre ilçelerden gelen vatandaşlar Nevşehir Boğazköy Özel Islah Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) bulunan 15 Temmuz Şehitler Camiisini doldurdu.

Osman Nuri TOPBAŞ Hoca Efendi kendisini dinlemeye gelenlere yaptığı sohbette dünya ve ahiret hayatını anlattı. Dinleyiciler zamanın nasıl geçtiğini anlayamadan gönül bahçesinde hakkiat dünyasının gerçekleriyle yüzleştiler.

Osman Nuri Topbaş Hocaefendi Nevşehirde...

Muhabbet ehliydi gönüllere mum yakan. Dua etti bütün Ümmetin mazlumlarına. Osman Nuri TOPBAŞ Hocaefendi Nevşehir Islah OSB bölgesinde bulunan 15 Temmuz Şehitler Camiisinde halka açık bir sohbet verdi. Bütün köy ve kasabalardan insanlar toplanmış pür dikkat dinlediler O güzel insanın doyumsuz sohbetini. Sohbet sonrası ümmetin birliği ve dirliği için kısa ve öz bir dua yaptı.Allah kendisinden razı olsun.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.