banner461

Nevşehir Valisi Sayın İlhami Aktaş Din Görevlileri İle Buluştu

İl Müftülüğü Toplantı Salonunda yapılan Toplantının Şeref konuğu Nevşehir Valisi İlhami Aktaş oldu.

banner15
Nevşehir Valisi Sayın İlhami Aktaş Din Görevlileri İle Buluştu
16 Şubat 2018 Cuma 11:03

banner517
banner134
İl Müftüsü Yakup Öztürk, Müftü Yardımcıları Nazım Haksever, Yaşar Bolat, Dr. Ahmet Özvarinli, Vaizler, Şube Müdürleri, İdari personel, İmam Hatip ve Müezzin Kayyımların hazır bulunduğu toplantının açılış konuşmasında İl Müftüsü Öztürk kıymetli vakitlerini ayırarak salonumuzu teşrif eden Sayın Valimize Teşekkür etti.
Sayın Valimiz Aktaş da konuşmasında Din Görevlilerini selamladıktan sonra çok önemli bir görev icra ettiklerini, toplumun her kesimine en iyi şekilde ulaşabildiklerini, çok hayırlı ve başarılı hizmetler yaptıklarını müşahede ettiğini ifade ederek Din Görevlilerine Teşekkür etti.
Daha sonra Vali Aktaş,  “Ancak sizden iki konuda daha en üstün şekilde gayret bekliyorum. Birincisi; Bağımlılıkla mücadele konusu, İkincisi; Okur Yazar Olmayan Kalmasın Kampanyası. Bu konularda da çok verimli ve başarılı olacağınıza inanıyor ve güveniyorum.” dedi.
Toplantı İl Müftüsü Öztürk’ün Vali Aktaş’ a günün anısına Diyanet yayınlarından kitap takdimi ile son buldu.
Müftülük personeli ve Din Görevlileri, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ı aralarında görmekten ve manidar konuşmalarından dolayı çok memnun olduklarını belirttiler.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.