banner461

Nissara AVM’de açılış heyecanı başlıyor!..

Uzaklarda arama, Nissara AVM yanı başında...

banner15
Nissara AVM’de açılış heyecanı başlıyor!..
28 Eylül 2017 Perşembe 14:15

banner517
banner134
Nissara  Alışveriş  merkezi ve Crown Plaza  Otel’in  toplam inşaat alanı  140.000 m2 büyüklüğünde olup Alışveriş merkezi kiralanabilir alanıyla  Nevşehir- Niğde  -Aksaray ve Kırşehir  bölgesinin en büyük  alışveriş  merkezlerinden biri ... İnşaat  sektörünün  önemli markalarından Ankara merkezli  Duygu Mühendislik  tarafından karma  bir  proje  olarak  hayata geçirilen proje 55 milyon dolarlık yatırımla alışveriş stantlarını  yükseltecek özeliklerle donatıldı.
 
Kiralama ve Yönetim danışmanlığı KDM AVM danışmanlık tarafından yürütülen Nissara Alışveriş merkezinin toplam kiralanabilir alanı 26,297  m2 olup , bünyesinde yerli –yabancı 85’e yakın markası ,7  salonlu sinema alanları, teraslı kafe ve restoran alanlarının yanı sıra  1.000 oturma kapasiteli yeme –içme alanı , çocuklar için büyük eğlence ve  oyun alanları ile  alışveriş  deneyimini eksiksiz bir hizmet  anlayışıyla sunacak olan Nissara  Alışveriş merkezi yaklaşık 600 kişiye  istihdam sağlayacak .
 
Hedefte yıllık 6 milyon ziyaretçi ağırlamak var …
 
“Dünyanın Gözü Üzerimde” sloganıyla Nevşehir’in kültür mirasına da dikkat çeken Nissara AVM, alışverişte sunduğu sayısız avantajlarını Nevşehir halkıyla buluşturarak şehrin güzelliğine sihirli dokunuşlar katacak. Nevşehir sınırları içerisinde Avanos, Acıgöl, Gülşehir ve Derinkuyu başta olmak üzere ilçeler için bir çekim noktası olan konumuyla ve peri bacalarının yer aldığı Ürgüp ilçesine olan yakınlığıyla Nevşehir’in tam merkezinde alışveriş keyfi, NissaraAVM’de hayat bulacak. Bir diğer yandan Nevşehir’in turistik potansiyeline bağlı olarak Niğde, Aksaray ve  Kırşehir  gibi çevre illerden de bu sayede ziyaretçi alma potansiyeline sahip olan Nissara AVM, tam anlamıyla ilgi odağı olacağını şimdiden kanıtlar nitelikte.
 
Nissara AVM’de  ilkler  yaşanacak !..
 
Modanın öncü markaları ve dünya  Lezzetlerini eşsiz bir doğa manzarasında  buluşturacak Nissara  AVM, sadece alışveriş  ihtiyacı için değil, misafirlerinin tüm sosyal ihtiyaçlarına da cevap vermek üzere  kurgulandı.
Nevşehir’de  ilk kez  NissaraAVM’de  bulunacak   markalar ise ;İpekyol -B&G Store- HD İskender –Pidem- -D&R -Süvari -Watsons -Tekzen –Cinefora-Armağan oyuncak-Madame Moss-Spor tın  Street-Atasun Optik –Lufian- Watsons -MarcoPaschaCafe-YvesRocher-Sultan Ahmet  Köftecisi- Kocatepe Kahveevi -Matilla  Ayakkabı gibi  perakende  sektörüne  yön  veren  markalar ziyaretçileriyle buluşacak .
 
Yıllık 6 milyon misafiri  ağırlamaya  hazırlanan Nissara  AVM,ayrıca şehrin ilk 5 yıldızlı  Oteli Crown Plaza’yla arasında özel bir geçiş olacaktır.

Açılış heyecanı başlıyor!..
 
Medeniyetlerin buluşma noktası Nevşehir’de 30 Eylül Cumartesi Nissara AVM alışverişe, eğlenceye kapılarını açacak ve  alışveriş tutkunlarına merhaba diyecek. 30 EylülCumartesi tüm halkın davetli olduğu açılış şöleni ile Nissara AVM, coşkuyla geçecek bir açılışın ardından alışverişin prestijli yanını sunmaya başlayacak.
 
Açılışa  özel  olarak  ilk 2 gün  30 Eylül ve  1 Ekim  tarihleri’nde 24.00’e  kadar  misafirlerine hizmet  verecek..
 
Açılışta çocuklara yönelik  eğlenceli etkinlikler ,sokak  gösterileri ve  keyifli müzik dinletileri ile 21.00’de  gerçekleşecek olan Havai fişek gösterisiyle heyecanlı, farklı ve eğlenceli saatler  Nissara  AVM’de  yaşanacak .
 
 
Nissara AVM’ yi KEŞFEDİN !...
 
 


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.