banner461

O Müdüre Nevşehir'den Tam Destek !

Bartın İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir'in Yılbaşı Mesajı memleketi Nevşehir'den Takdir Topladı.

banner15
O Müdüre Nevşehir'den Tam Destek !
27 Aralık 2014 Cumartesi 12:22

banner517
banner134

Nevşehir Bartın İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir'e sahip çıktı.
İşte Milli Eğitim Müdürü'nden takdir toplayan o 'yılbaşı' mesajı

Bartın İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir, takdir toplayan bir 'yeni yıl mesajı' yayınladı. Demir, okul müdürlerinin cep telefonlarına gönderdiği mesajda, yılbaşı kutlamalarının "Hıristiyanlık propagandası" olduğuna vurgu yaptı.İl Milli Eğitim Müdürü 
Yaşar Demir'in kentteki 108 okul müdürünün cep telefonuna mesajda "Yaklaşan yılbaşı nedeniyle yüzde 99'u Müslüman olan bu güzel Anadolumuzun anasınıfı, anaokulu ve tüm okullarımızda çocuklarımıza Anadolu insanının gelenek ve görenekleri ile bağdaşmayan, Hıristiyanlık propagandası olan Noel-yılbaşı kutlamalarının çocuklarımızın bilinçaltını işgal etmesine fırsat vermeyerek, milli bir hassasiyet sergileyeceğiniz için şimdiden teşekkür ederim" denildi.

Yılbaşı gerçeğine dikkat çeken mesajı takdir toplayan Yaşar Demir bazı İslâm düşmanı Kemalist basın-yayın kuruluşları tarafından ise hedef gösterildi.

Milli Eğitim Müdürü'nden takdir toplayan 'yılbaşı' mesajı


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Cehalet - 6 yıl önce
bugüne kadar hangi okulda Noel kutlanmış??? Kaldı ki Noel ile Yılbaşı farklı hususlardır. Cehalet paçalardan akıyor...
Avatar
Ortadirek - 6 yıl önce
Utaniyorum nevsehirliyim demeye
Avatar
Şişmanidis - 6 yıl önce
demiş ki %99 u müslüman bu ülkede falan filan yarası olan gocunur. öyle ise % 99 müslüman ise neden akepe partisi sadece % 45 oy alıyor. homongolos kafa.. % 55 bu ülkede inancı tamdeğildir,inancı azdır, inancı hiç yoktur yada atesittir.. bunu bir öğrenin artık, hayatı paylaşmayı öğrenin, esnaf isen ötekine de saygıyı öğrenin, öteki beğenmediğinde senden alışveriş ypaıyor ve yapacak..müslüman olmayın, i̇nsan olun biraz...birlikte yaşamaz isek bu vatanda. savaşalım o zaman....i̇nsan olmayı deneyin az biraz...
Avatar
ADALET - 6 yıl önce @Cehalet
cehalet kendinin ne olduğunu yazmış galiba
Avatar
yılbaşı noel değil - 6 yıl önce
noel 25 aralıktı kutlandı bitti. bizim kutlama yıl başı kutlaması. biraz okuyun araştırın. nevşehir bu kafayla giderse yaşanılmayacak bir yer olacak. günde 2-3 vakit göstermelik namaz kılar( 5 vakit kılmazlar), faiz- tefeclik geçim kaynağımız bu olursa ne beklersin ki memleketten. vergi rekortmeni listesine bak memleketin durumunu anla. sözde hepsi de müslüman. müslim adam vergi kaçırır mı?
Avatar
Ülkü Aslan - 6 yıl önce @yılbaşı noel değil
aynen kardeşim bende bunu yazdım ama gavur yaptılar beni. benim dinimden şüphe etmek artık kulların görevi demekki.çıkıp burada müslümanlık naraları atarlar ama islamiyetin emrettiği küçük detayları kimse bilmez uygulamaz.sen benim dinimden nasıl şüphe edersin velev ki ettin bunu nasıl burada yazarsın beni milletin gözünde gayrimüslüm sınıfına sokarsın. adamın biri yazmış bana senin dinin sana sen kutla diye. ayıp yahu vallahi ayıp. bir bilgi verdim sadece. noelin ne olduğunu ve tarihini yazdım. hristiyan aleminde kutlanan noel haftasının ülkemizde hiçbir zaman kutlanmadığını söyledim. müslüman ülkelerde ve diğer dinlere mensup ülkelerde 31 aralık gecesi kutlananın noel değil yeniyıl olduğunu yazdım ama bunu yazdım diye gayrimüslüm ilan edildim. nevşehirdeki cehaletin boyutuna bak işte. halbuki beni dinsiz görenle karşılıklı oturup islamiyeti konuşmak isterdim acaba hangimiz islamiyet hakkında daha bilgili diye. türkiyede bizden başka il yok böyle saçma sapan açıklamalar yapan.
Avatar
jak - 6 yıl önce
paralel paralel....
Avatar
Ali Rıza Bilgin - 6 yıl önce @ADALET
ayarı bozuk terazi ile (yani sistem)en dürüst kişi bile doğru tartı yapamaz.önce terazi ayarının yapılması gerekir!