banner461

Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması Başlıyor

Nevşehir Gıda, Tarım ve Hayvancılık il müdürlüğü bu yıl 7. Kez düzenlenecek olan tarım ve insan fotoğraf yarışmasıyla ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

banner15
Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması Başlıyor
08 Temmuz 2015 Çarşamba 13:48

banner517
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Gıda, Tarım ve Hayvancılık il müdürlüğü bu yıl 7. Kez düzenlenecek olan tarım ve insan fotoğraf yarışmasıyla ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Eğitim, Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı'nın, DenizBank desteğiyle düzenlediği "7. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması" başlıyor.​​​

Toprağın ve tarımın önemi konusunda sosyal ve bireysel duyarlılığın geliştirilmesini amaçlayan "7. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması", 2015 yılının FAO tarafından "Uluslararası Toprak Yılı" ilan edilmesiyle teması "Toprak" olarak belirlenmiş Tematik kategorinin yanı sıra Genel, Çiftçi, Öğrenci, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Çalışanları ile DenizBank Çalışanları olmak üzere 6 farklı kategoride gerçekleşiyor.

Yarışmacılar tarım, hayvancılık, toprak, su, su ürünleri, gıda ve muhafazası, tarım ürünlerinin işlenmesi, çiftçi, köylü ve köy yaşamına dair her türlü faaliyeti konu alan fotoğraflarla yarışmaya katılabilecek.

Yarışmaya başvurular 29.06.2015 tarihinde başlayıp, 02.10.2015 tarihinde sona erecek. Yarışma sonuçları 16.11.2015 tarihinde www.tariminsan.com, www.tarim.gov.tr, www.tarimtv.gov.tr adreslerinden ve yarışmaya ait sosyal medya kanallarından duyurulacak. Yarışmada dereceye giren eserlere toplam 36 bin TL tutarında DenizBank hediye çeki ödül olarak verilecek. Kazananlara ödülleri düzenlenecek bir törenle takdim edilecek.

Katılım şartları ve başvuru formu için ​ www.tariminsan.com ​adresini ziyaret edebilirsiniz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.