NEVŞEHİR(MHA) İl Milli Eğitim Müdürlüğü organizasyonunda öğrenci meclisi seçimi yapılacak.
Merkez ve tüm ilçelerden 5’er öğrencinin yer aldığı öğrenci üyeleri arasından yapılacak olan seçime katılacak olan öğrenci meclisi üyeleri şu isimlerden oluşuyor.
|
SIRA NO |
ADI SOYADI |
OKULU |
ACIGÖL |
1 |
İlhan Güçlü |
Damat İbrahim Paşa Anadolu Lisesi |
2 |
Merve Aytekin |
Acıgöl Mes.Ve Tek.Anadolu Lisesi |
|
3 |
Hakan Ekin |
Acıgöl Anadol İmam Hatip Lisesi |
|
4 |
Halit Özgümüş |
Karapınar İlkokulu |
|
5 |
Havva Nur Baykaptan |
M. Zeki Hanoğlu İlkokulu |
|
ANANOS |
1 |
Eyüp Nazlı |
Kalaba Atatürk İlkokulu |
2 |
Büşra Nur Tuncer |
Avanos Anadolu Lisesi |
|
3 |
Menşure İlayda |
Özkonak Cumhuriyet Ortaokulu |
|
4 |
İbrahim Uslu |
Topaklı Ortaokulu |
|
5 |
Cansu Erdoğan |
Avanos Kız Mes.Lisesi |
|
DERİNKUYU |
1 |
Ali Yolalan |
Mehmet Ekmeçi Lisesi |
2 |
Semih Berk Utku |
Namik Kemal İlkokulu |
|
3 |
Ebubekir Bedel |
Derinkuyu Ontaokulu |
|
4 |
İrem Nur Dalcı |
Özlüce İlkokulu |
|
5 |
Ömer Faruk Yıldız |
Yazıhüyük Gazi İlkokulu |
|
GÜLŞEHİR |
1 |
Osman Kılıç |
Gülşehir Anadolu Lisesi |
2 |
Ceyda Bülbül |
Çok Prpgramlı Anadolu Lisesi |
|
3 |
Muhammet Demir |
Alparslan Ortaokulu |
|
4 |
Melike Akbaş |
Karacaşar Ortaokulu |
|
5 |
İlkay Nuri Ekiz |
Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi |
|
HACIBEKTAŞ |
1 |
Anıl Yıldırım |
Karaburna Ortaokulu |
2 |
Mert Dilan |
Hacıbektaş Anadolu Lisesi |
|
3 |
Zekiye Sönmez |
Mesleki Ve Teknik Onadolu Lisesi |
|
4 |
İbrahim Zengin |
Hacıbektaş Atatürk İlkokulu |
|
5 |
Neşe Kart |
Hacıbektaş Toki Cumhuriyet İlkokulu |
|
KOZAKLI |
1 |
Emel Başer |
Kozaklı İmam Hatp Lisesi |
2 |
Oğuzhan Öztürk |
M. A. Ersoy Ortaokulu |
|
3 |
Abbas Tufan |
Atatürk Ortaokulu |
|
4 |
Yusuf Karacabey |
Kozaklı Lisesi |
|
5 |
Hacı Ekrem Yazıcı |
Kozaklı Anadolu Lisesi |
|
MERKEZ |
1 |
Hüseyin Berkay Ergin |
Güzelyurt Turgut Akdevelioğlu İlkokulu |
2 |
Mehmet Yıldıray Yüksel |
2000 Evler Anadolu Lisesi |
|
3 |
Melisa Fidan |
Göre Ortaokulu |
|
4 |
Talha Yalçın |
Anadolu Lisesi |
|
5 |
Yasemin Girgin |
Nevşehir Ahi Evran Mes.Ve Tek. And. Lisesi |
|
ÜRGÜP |
1 |
Reyyan Zehrakaradayıoğlu |
Acı Ahmet Toksöz Ortaokulu |
2 |
Elif Bilgen |
Bahçeli İlkokulu |
|
3 |
Furkan Özkahraman |
Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi |
|
4 |
Nesrin Turhan |
Aksalur İbrahim Aydın Ortaokulu |
|
5 |
Fatih Çalışkan |
Tesan Anadolu Lisesi |
Öğrenci meclisi başkanlığı seçimi Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Ticaret Meslek Lisesi ) Konferans Salonunda yapılacak.