banner461

İş Adamlarına Kuala Lumpur Daveti

Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası başkanlığından yapılan açıklamada, Türkiye ile son yıllarda ekonomik ilişkilerini geliştiren Malezya’ya yapılacak iş gezisine Nevşehirli iş adamlarının da katılabileceği bilgisi verildi.

banner15
İş Adamlarına Kuala Lumpur Daveti
21 Ağustos 2013 Çarşamba 12:05

banner517
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası başkanlığından yapılan açıklamada, Türkiye ile son yıllarda ekonomik ilişkilerini geliştiren Malezya’ya yapılacak iş gezisine Nevşehirli iş adamlarının da katılabileceği bilgisi verildi.

Açıklamada, “Türk Hava Yolları, Malezya’nın başkenti olan Kuala Lumpur’a yeni hat açmış ve uçuşlara başlamıştır. Bu vesile ile THY ile yapılan protokol çerçevesinde azami 22 iş adamımız ile birlikte 16 Eylül - 19 Eylül 2013 tarihleri arasında Kuala Lumpur’a yönelik iş adamları heyeti gerçekleştirilecektir. İş adamları heyetine; halı, petro-kimya, demir-çelik, altın(değerli maden), gıda, çeşitli inşaat malzemeleri, inşaat ve makine aksamları sektöründe faaliyet gösteren ve uluslararası standartlara uygun ürünleri imal ve ihraç eden firmaların katılımlarında fayda görülmektedir. Bu çerçevede heyete katılmak isteyen firmaların www.tim.org.tr ’de yer alan başvuru formunu eksiksiz doldurarak elektronik ortamda, en geç 29Ağustos 2013 Perşembe günü mesai bitimine kadar başvuru yapmaları, organizasyon kapsamındaki uçak bileti,otel konaklaması, ikili görüşmeler ve transfer giderlerinin karşılanmasını teminen firmalarımızın, Türkiye İhracatçılar Meclisi Vakıfbank Şirinevler Şubesine ödeme yapmaları ve ilgili banka dekontunu ilgiliye iletmeleri gerekmektedir” denildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.