banner461

Nevşehir de Oto Galericiler Sıkıntılı

Bir zamanlar Türkiye’nin en önemli oto alım satım merkezlerinden biri olan Nevşehir’de bu alanda ciddi bir durgunluk kendisini hissettirmeye devam ediyor. Ramazan ayı süresince ilimizde her iki galericiler sitesinde durgunluğun sinek avlamaya kadar gittiği gözleniyor.

banner15
Nevşehir de Oto Galericiler Sıkıntılı
30 Temmuz 2013 Salı 13:37

banner517
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Bir zamanlar Türkiye’nin en önemli oto alım satım merkezlerinden biri olan Nevşehir’de bu alanda ciddi bir durgunluk kendisini hissettirmeye devam ediyor. Ramazan ayı süresince ilimizde her iki galericiler sitesinde durgunluğun sinek avlamaya kadar gittiği gözleniyor.

Oto alım satım piyasasının son yıllarda artan banka kredileri ile genel itibariyle sıfır marka otomobillere yönelmesi nedeniyle 2. el oto alım satımının gerilediğini söyleyen galerici esnafı, işlerin açılmasını bekliyor.

Genel itibariyle tır ve kamyon ağırlıklı büyük tonajlı araçların yer aldığı her iki oto galericiler sitesinde çok sayıda işyerinin ise kapalı olması da yaşanan ekonomik sıkıntının bir göstergesi olarak gösteriliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Vatandaş - 8 yıl önce
allah daha beter etsin bunları. şimdiye kadar bunlar vatandaşın kanını emdi, şimdide bankalar emiyor, değişen birşey yok
Avatar
vatandaşa cevap - 8 yıl önce @Vatandaş
kim kimin kanını emiyo birader galericiler olmasın sanayi aç kalır aç.galericiler sitesinin nevşehire katkısı aşikar.sizin sözleriniz çekememezlik gibi geliyo bana konuştuğun lafı bil..