banner461

Okul Kompleksi Projesinden Haber Yok

Nevşehir’de geçtiğimiz yılların gündemde konularından biri olan merkezdeki okulların kaldırılarak yeni bir komplekse taşınması projesi şimdilik askıya alınmış görünüyor.

banner15
Okul Kompleksi Projesinden Haber Yok
27 Temmuz 2013 Cumartesi 14:33

banner517
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de geçtiğimiz yılların gündemde konularından biri olan merkezdeki okulların kaldırılarak yeni bir komplekse taşınması projesi şimdilik askıya alınmış görünüyor.

Hatırlanacağı üzere Ak Parti Nevşehir Eski Milletvekili Rıdvan Köybaşı’nın gündeme getirdiği ve o günden bu yana hiç bir gelişme yaşanmayan okul kompleksi konusunda yerel yöneticilerin şu ana kadar hiçbir çalışması bulunmuyor.

Yapılan açıklamalara göre; il merkezindeki en işlek alanda bulunan Kız Meslek Lisesi, Ticaret Meslek Lisesi ve Endüstri Meslek Liselerinin belirlenecek başka bir alana taşınması ve mevcut bu alan içerisinde ise şehrin dokusuna uygun yeni bir yapılanmaya gidilmesi öngörülüyordu.

Bu örnekten de anlaşılacağı üzere Milletvekillerinin bazı açıklamaları var ki, sadece ağızlarından çıktığı kadarıyla da kalabiliyor. Geçmiş dönem Vekillerin açıklamaları kendilerini bağlar mantığı ne yazık ki dün olduğu gibi, bugünde kendisini göstermeye devam ediyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
doğrucu davut - 8 yıl önce
köybaşı o projeyi öne atınca zamanın vekilleri endüstri meslek lisesine ek bina yaptılar. bu kampüs projesi gerçekten çok güzel olur.