banner461

Sunar Dedikodulara Cevap Verdi: Görevimizin Başındayız...!

Gerek Partimiz Gerek Halkımız bize güveniyor, bizlerde onlara layık olmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz diyen AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. Kazım Sunar,Bir takım çevrelerce son günlerde Kasıtlı olarak çıkartılan; " Ramazan Bayramı sonrası AK Parti Nevşehir İl yönetiminde değişiklik olacağına ilişkin Dedikoduları" yalanlayarak ben ve bütün arkadaşlarımız teşkilat olarak görevimizin başındayız dedi.

banner15
Sunar Dedikodulara Cevap Verdi: Görevimizin Başındayız...!
22 Temmuz 2013 Pazartesi 16:37

banner517
banner134

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av Kazım Sunar, bir takım çevrelerce kasıtlı olarak çıkartılan ve partimize zarar getirecek bu tür anlamsız dedikodulara şimdiye kadar cevap verme gereği bile duymadığını fakat vatandaşlarımızı yanlış olarak bilgilendireceği düşüncesiyle bu açıklamayı şimdiden yapma gereği duydum dedi.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av.Kazım Sunar açıklamasında kendisinin görevden alınacağına ilişkin iddialara şöyle cevap verdi: "İl başkanlığı görevini layıkıyla yerine getirdiğini vurgulayan Sunar: "Ben ve tüm yönetim kurulundaki arkadaşlarımız görevlerinin başında. Bayramdan sonra bir değişiklik olacağı konusu söz konusu değil. Biz görevimizin başındayız ve görevimizi layıkıyla yapıyoruz" ifadelerini kullandı.Sunar şuan Teşkilatımızla birlikte bir taraftan Ramazan ayının maneviyatını vatandaşlarımızla hissetmeye gayret gösterirken bir taraftanda Yerel seçim çalışmalarını yürütüyoruz.Allah kısmet ederse 2014 Yerel Seçimlerinde Partimiz olarak Tüm Ülke genelinde olduğu gibi İlimiz Nevşehir ve genelindede AK Parti rüzgarları esmeye devam edecek dedi.
2014 yılında gerçekleştirilecek olan yerel seçimler için sandık kurul üyelerinin belirlenmesinin de tamamlandığını ve eğitim çalışmalarına başlayacağını bildiren Sunar, 2014 Yerel seçimleri ülkemiz ve şehrimiz adına büyük önem arz ediyor bu bilinçle çalışmalarımızı tüm teşkilat arkadaşlarımızla birlikte el ele vererek halkımızla paylaşarak büyük bir kararlılıkla sürdürüyoruz dedi.

Sunar: "Bu vesile ile Tüm Nevşehir Halkımıza hayırlı Ramazanlar diliyorum Saygı sevgi ve dualarla dedi..."

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
cano - 8 yıl önce
değişse ne olur değişmese ne olur ...ben oyumu başbakan erdogana veriyorum..zannetmesinler calıyoruzda 3 milletvekilini biz kazandırıyoruz diye memlekete...hepsi hava başbakanımıza veriypruz oyu kendileride biliyor...
Avatar
cano - 8 yıl önce
durmak yok yola devammm.yinede
Avatar
faik - 8 yıl önce
bende başbakanımıza veriyorum sayın recep tayip erdoğan için
Avatar
Kaçınılmaz son - 8 yıl önce
testi çatlamış su tutmuyor
Avatar
hy - 8 yıl önce
evet layıkıyla adam kayırmaya devam ediyorsunuz
Avatar
ateş duman - 8 yıl önce
ateş olmayan yerden duman çıkmaz
Avatar
Murat - 8 yıl önce
kazım bey çok düzgün ve temiz bir kişilik demekki bazı şahısların işine gelmiyor.hayırlı ramazanlar.
Avatar
mali müşavir - 8 yıl önce
kazım beyi hiç tanımam, konuşmamda olmamıştır kendisiyle. dışarıdan gözlemim o koltuğa yakışan dürüst bi arkadaş izlenimi alıyorum